Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretők milyen okokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretők milyen okokból szoktak kitálalni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%
Arra miért tálal ki egy szerető nem tudom a választ. Véleményem viszont van: Mocskos dolog. Ha 2 ember (mindkettő házas) félrelép akkor ott kellene, hogy legyen szolidalitás is. Mondjuk az egyik részéről szerelem, a másiknak viszont egyszerű szex kapcsolat. A szerelmes fél idővel többet szeretne, ott van a kisördög, talán ha kitálal a megcsalt fél kidobja a szerelmét... Az én értékrendemben ez egy minősíthetetlenül aljas dolog ha kitálal.
2019. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%

17: Én amikor megtudtam, hogy hazudott nekem az életéről, még a személyazonosságáról is, neki egy fél ingatlana volt a feleségével közösen, nekem 4.

Ő dolgozott a megélhetésért, én a vagyonomból éltem.

Neki 2 gyereke volt, én soha nem akartam se gyereket, se családi életet.

Soha nem választottam, volna olyan férfit, akin azt érzem, hogy össze akar velem költözni. El nem tudnám viselni.

Azért tálaltam ki, mert segítségre volt szükségem: egy szélhámos hálójába kerültem, aki megingatta a józan eszembe vetett hitemet, gázlángozott velem és az őrület határán voltam a nekem hazudott dolgok miatt. Nemi betegségeket kaptam és kórházba kerültem. Szükségem volt arra, hogy valaki mellém álljon, egy sorstárs.

Amikor kezdtem gyanakodni, hogy nem vagyok egyedüli áldozat, értesítettem azokat, akiket tudtam! Rendőrségi feljelentést tettem.

Minden erőm ahhoz kellett, és 3 évig küzdöttem, hogy túléljem érzelmileg ás fizikailag. Jó lett volna, ha nem egyedül kell megküzdenem ezt.

Az ellenségemről van szó, aki tönkretette az életemet, hogy akarnék ezen túl bármit is tőle?

2019. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Meg akarja magának szerezni a másik felet. Szétválasztani a párt
2019. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk azt hitte én vagyok a boldogsága egyetlen akadálya. Tévedett.
2019. jún. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!