Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazas emberrel szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazas emberrel szerelmi kapcsolatban levö szeretök, meg tudnad e bocsatani, ha megtudnad, hogy a szeretöd a hazastarsanak is szerelmet vall, ugy mint neked?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vicceskedünk vicceskedünk?
2019. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Már megint ezen lovagolsz kérdező?? :)))
2019. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
A szeretőnek azért vallok szerelmet, hogy holnap is odaadóan cumiozzon. A páromnak meg azért, mert őt szeretem. Mi ezzel a gondod???
2019. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki két embernek vall szerelmet, az nem szerelmes egyikbe sem.
2019. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Amig vele van addig szerelmet vall igy vagy ugy.

Ha mar elindult a valoper utanna beszelnék ilyennel(ha ujrakezdenem)

Amugy voltam es tartottam is szeretot.

Kb.tudom milyen.

A szeretõ azert van legtobbszor hogy elteljen vhogy az idõ.Váltam volna de a hazastarsnál mindig a hiszti van ha emlitem a valást

2019. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
What? Az a tény nem zavar, hogy HÁZAS?
2019. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt szerelem kérdező, ne áltasd magad.

A felesége a kényelmet és biztonságot jelenti a hűtlen faroknak, te meg a változatos puncit. Ennyi a történet. Nem kellene mindig mindent elhinni, amivel próbál megetetni téged is.

2019. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
na azért ne neked álljon már feljebb, csak a rongya vagy, mit vársz? Agyam elszáll komolyan, milyen világ az ahol a cemende dirigál? :D
2019. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szeretők nők válaszát vártam volna mert aki ebben még nem volt benne úgyse értheti de latom azok pont nem válaszolnak...
2019. febr. 13. 21:12
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Én eleve nem áltatnám magam azzal hogy szeret, hiszen akkor csak velem lenne. A szeretőnek tudnia kéne a "helyét" a kapcsolatában és azt hogy mit vállalt. Nincs joga ilyesmin megsértődni. Ha nem felel meg a kapcsolat, ki kell lépni és kész. Nyilván hogy az asszonyt is d.gja ha már szerelmet vall neki :) így hát alapból nem lehet annyira szerelmetes egyikbe se
2019. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!