Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg a férfi a feleségét?

Figyelt kérdés

Voltam szerető (régen) nem vagyok rá büszke. Van barátnőm aki nős férfival van. És dolgoztam pasis munkahelyen, ahol hallottam eleget. Kezd kialakulni egy nézetem. Nem tudom ez mennyire általános.

Az otthon a feleség mellett borzasztóan PAPUCS férfiak csalják meg a párjukat. Egy-egy beszélgetést hallgatva szinte nevetségesnek éreztem, hogy a feleség ,aki elöl bujkálni kell, aki elött titkolózni,szervezkedni a háta mögött. Ezek a pasik nem élték ki magukat gyerekkorukban bujócska egyéb? Másik amit nem értek: Miért jó egy férfinak olyan házasságban élni ahol a nő az abszolút főnök,szinte egy felügyeleti szerv. Akinek be kell számolni mindenről, aki zsebpénzt ad a pasinak a saját fizetéséből, ellenőrzi a facebookot. Minden úgy van ahogy a nő akarja. Aki jutalmaz a szexel vagy éppen büntit ad a megvonással. Konkrétan tudok is ilyen pasit. Szava nincs a neje mellett. Úgy áll a nő mellett mint kutyuli a gazdi mellett. Mi ez a viselkedés egyes férfiak részéről? Anya komplexus talán? Kell a főnök aki megmondja mi legyen? Aztán gondolom az önérzetük néha megszólal, és ekkor jön képbe egy szerető. Az Ő szerepe,hogy bosszút álljanak a felügyeleti szerven. Kompenzálás,hogy otthon a nő mindenben LEDOMINÁLJA őket. Ezek a pasik tulajdonképpen alárendeltek. Panaszkodnak a szeretőnek, hogy ilyen meg olyan az asszony. Válni nem akarnak, nem mernek. Becsapják a szeretőt is, hiszen csak arra kell, hogy a megtépázott önérzetük kicsit helyre billenjen. Nem, nem szeretik a szeretőt,azért kell mert a nejük mellett egy senkik. A párjukat szeretik. Ha egy kicsit emberibben bánna velük, nem mennének ők sehová. Sem elválni sem sarkukra állni nem tudnak. Nagyon gyenge jellemű emberkék ők.


2019. jún. 22. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Félnek otthagyni az asszonyt, aki a fejükre nőtt, de a szexet és a bizalmi viszonyt próbálják pótolni, hiszen nem kapják meg otthon.

32/f

2019. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kérdésemből: Erős nő, gyenge férfi felállás ahol a pasi szeretőt tart?
2019. jún. 22. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen vannak ilyenek is. meg ezer másmilyen. nagy kan akinek egy nő soha nem volt és nem is lesz elég, csak jól néz ki / sok pénze van, és a felesége elnézi a kalandozásait, amíg a pénz megvan, van apja a gyereknek. stb.

nem lehet egy kaptafára ráhúzni az összes embert, ahogy semmilyen más helyzetben sem.

2019. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, ez igaz nem lehet egy kaptafára húzni az eseteket. Jól írod, ott a nagy domináns hím is, akinek nem elég egy nő. Helyesbítek: A hűtlen férfiak egy jelentős részére jellemző, hogy otthon PAPUCS szinte gyerek státuszban van.
2019. jún. 22. 11:59
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Kétféle típust tudnék megkülönböztetni, a már fentebb említett papucsot és a falu bikáját, aki presztízskérdést csinál abból, hogy a párja mellett minél több nőt meg tudjon fektetni. Ami egyezik ezekben a párkapcsolatokban/házasságokban, hogy nem társként tekintenek egymásra a partnerek, hanem az egyik alá-, a másik fölérendelt szerepeket játszik.
2019. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
2x voltam szerető (nem vok büszke, de még így is különbek voltak a szingliknél viselkedésben). Otthon erőteljesen pacskerek voltak, fb.-ja egyiknek nem is lehetett, másikét asszony kezelte, azt szerették, hogy énemberszámba veszem őket.
2019. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd , én nem tartok szeretőt de nagyon sokat viselek azért hogy a gyerekeimmel lehessek.

Speciel én mennék illetve kiraknam ha nem a gyerekeim anyjáról lenne szó de így merlegeltem és elviselem a feleségemmel való életet .

Ha majd úgy gondolom hogy szeretőt tartok megteszem mert megtehetem.barmikor. lebukni se fogunk

Minden döntésnek oka van, örülök hogy szerinted a világ olyan egyszerű hogy a sarokra kell állni.

2019. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért csalja meg, mert nem szereti.


Nem kell ezt túlbonyolítani!


Ha szeretek valakit, nem csalom meg.


Tiszta sor!

2019. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,mint megcsalt feleség,nem túl szimpatikus nekem egy volt szerető sem,ezt előre leszögezem.

Pár dologban mégis igazat adok neked.

Az én férjem is elég pipogya, határozatlan, intézkedni,konfrontálódni nem szeret...

.Muszáj mellette nekem hordani néha a nadrágot..

Ő is ezt panaszolta az exnőjének, elnyomom,parancsolgatok stb..Ja, de miért??

Tényleg elég gyenge a jelleme, mert nem lépett le a szeretőjével, pedig az "felnézett rá, tisztelte"

Engem választott, pedig el akartam válni...de sokat változott,mert voltak azért itt komoly alkoholproblémák is részéről.

Az exnő meg már azt akarta váljon el, gyűrűt,eljegyzést,házasságot, gyereket akart...ja meg hogy tartsa el őt a 2 gyerekével együtt...De nagyot koppant...mondjuk a férjem is koppant volna,ha őt választja...

2019. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért csalja meg a nő a férjét? Mikor a férj mindent meg ad neki.
2020. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!