Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha arra érnétek haza, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra érnétek haza, hogy a barátotokkal/barátnőtökkel szexel a szeretője, akkor a szeretőt vagy mindkettőt egyből kihajítanátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy,hogy nem engeditek meg,hogy a házban öltözzön fel,hanem megfognád, és kiraknád vagy szólnál neki,hogy takarodjon ki.Mit szólnál ha kikérné magának,hogy nem öltözhet fel előtte?
2019. jún. 24. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

A szeretőt hajítanám ki, a lehető legmegalázóbb módon. Nekem ez menne, és garantálom, hogy egy életen át negatívan érintené.


A páromat nem aláznám meg. Bármennyire undorító és bármennyire is jogos lenne, akkor is szerelmes vagyok belé, és persze repülne, mint a győzelmi zászló, de akkor sem aláznám meg.

2019. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem mind kettő kapna egy egy balcsapottat, olyankor általában megnyugszanak, elpillednek egy kissé az emberek. van hogy le is ülnek vagy fekszenek. aztán kivágnám az ajtón őket, úgy pucéron. a ruhákat meg ki az ablakon az utcára.
2019. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!