Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az exem képes volt arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem képes volt arra hogy amíg nem vagyok otthon más palit visz haza. Elgurult az agyam amikor megláttam őket mindkettőt szarrá vertem Most azzal fenyegetőznek hogy feljelentenek szerintetek mennyire kéne szégyeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
A palinak az egész arca vérzett nem bírt felkelni a földről.Az exem meg amikor megpróbált szétválasztani minket akkora pofonokat kapott hogy őt se nagyon lehet felismerni.
2018. febr. 8. 03:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindent megkapott az exem nyaralások kocsi ékszer kényelmes élet.
2018. febr. 8. 03:14
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
hát lehet kapsz érte majd valami büntit attól függően hogy mennyire súlyos, de szégyellni nem kell, jól tetted hogy adtál nekik
2018. febr. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom kétséget kizáróan nem egy baráti teázgatáson kaptad rajta őket a saját ágyatokban.

Ebben az esetben megértem a reakciót.Szégyellni nem kell szerintem.

Ha tényleg nagyon durván elgyepáltad őket esélyes,hogy ügyet csinálnak belőle,bár szerintem lehetne annyi gerincük,hogy nem pattognak.

A csaj útja kiadva ha jól értem,mehet isten hírével.

A legjobbakat!

2018. febr. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyből nem vetettek látleletet, akkor később már nehéz lesz bizonyítani hogy milyen sérülés volt és ki okozta.

Egyébként nem hiszem hogy megtennék már csak a szégyen miatt sem.

2018. febr. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ember, ilyenkor hajnalban ki van halva már az oldal! :D Kinek szól a trollkodásod? Délután/kora este írj ki ilyeneket. :D
2018. febr. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

4-essel egyetertek.

Kerdezo,ne szegyenkezz. En is ugyanigy cselekedtem volna a helyedben.

N

2018. febr. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Megértem,hogy rosszul esett, de a pasi helyében teljesen megértem, hogy feljelent.

Neki semmi köze az egészhez, az is lehet,hogy azt sem tudta, hogy van párja a csajnak. De ha tudta is, nem is ismered, milyen jogod bánsz el vele?

A csaj a hibás, aki együtt volt veled és mégis megtette ezt.

De én ott sem pártolom az erőszakot.

Kidobtam volna az összes cuccát az ablakon és soha többet nem álltam volna szóba vele.

Elég nagy büntetés ez is, miért kell erőszakhoz folyamodni? Főleg a pasinál, aki nem fogadott neked örök hűséget, semmi köze nem volt hozzád, azt se tudta lehet,hogy vagy

2018. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

"Mindent megkapott az exem nyaralások kocsi ékszer kényelmes élet."


Az eszedbe sem jutott gondolom, hogy az exednek nem a pénzed kellett, hanem, hogy foglalkozzál vele. Az ilyen embereket nem tudom sajnálni, akik azt hiszik, hogy pénzel mindent el lehet intézni. Most koppantál, mert bebizonyosodott, hogy nem.

Egyébként meg egy primitív, egyszerű ösztönlénynek tartalak (nem embernek), aki nem tud uralkodni az indulatain. Inkább menj az állatvilágba, oda való az ilyen.

2018. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem benned van valami uto ver ha erted mire gondolok. En fel romakent nem tettem volna ezt meg , egy komoly ordibalas nyilvan meglett volna talan de en siman ki dobtam volna oket aztan utana egy mely levegozes a szabadban . Ha nem kontrolalnank mi emberek magunkat akkor barki szabadon olhetne , ezt pedig senki nem teheti meg meg ha komoly erzelmi serulest is okozott ez neki. A testi sertesnek lehetnek komoly kovetkezmenyei ,maradando a bantot felnel vagy komaba is kuldheted. Szerintem rosszul cselekedtel , egy no es szemet alak sem er annyit hogy tetlegesig fajuljon a helyzet. Ezt sajnos le kell ulnod , es banni is fogod . Viszont van egy erzesem , hogy te ultel mar sitten tudod mi a palya bent igy nem er ujdonsag.
2018. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy miért, én biztos azonnal feljelentettelek volna. Azért vagy ember, hogy tudj uralkodni magadon. Dobd ki, ennyi. Szétverni soha semmi okból nincs jogod senkit.

Egyébként testi sértésért szerintem csak felfüggesztettet kapsz, bár ez súlyosságtól is függ, és a "hirtelen felindulásból" jelző is súlyosbítja a dolgot.

2018. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!