Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ha féltékenyek vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha féltékenyek vagytok a párotokra, milyen messzire tudtok elmenni nyomozás tekintetébe? Pl. Figyelitek, átnézitek a telefont, facebook-ot stb.

Figyelt kérdés

Csak az írjon aki ilyeneket csinált már!

Ti mire voltatok képesek?


2012. jún. 15. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg benne, miért vagy vele?
2012. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés?

Ez csak egy kérdés azokhoz akik érintettek!

2012. jún. 15. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem bizok benne és többször lebukott valamivel akkor szakitok de ha csak gyanus valami akkor igen átnézem minden cuccát vagy elötte vagy a háta mögött ha nem hagyja akkor máris titkol valamit és miután megnéztem és kiderült és még hülyén is magyarázza meg akkor nincs is miröl beszélni már
2012. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a gépén olvastam el a dolgokat, amihez hozzáférrtem, mert marha gyanús volt. Nem ok nélkül.

Szóval értem én, hogy pofátlanság, amennyiben semmi fura nem lett volna, nem is érdekelt volna, de így, hogy találtam, figyeltem, figyeltem, nyomozgattam, amíg konkrétumot nem találtam/bizonyítékokat.

Utána a magyarázata sem egészen érdekelt, úgyis csak valami béna baromsággal állt volna elő... Ágyő.... Vannak dolgok, amiket sajnos fölösleges "megmagyarázni", ha kvára nyilvánvaló...


Viszont én ezt nagyon titokban csináltam, nem jött rá, hogy néztem a cuccait.

2012. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyetértek : D

Ha lehet nemet is írjatok!

2012. jún. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!