Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet okom a feltételezésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet okom a feltételezésre? Vagy csak túllihegem?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos terhes vagyok, boldogan várjuk a babánkat. A párommal 2év 4 hónapja vagyunk együtt. 1 és fél éve vagyunk együtt.

Néha sokszor előjön bennem az h mivan ha megcsal, például most is bennem van ez a dolog 2 napja aktívan. Sőt még álmodtam is, hogy írt egy lánynak smst.... De ez csak 1 álom, ez mindegy.

Azt írta valamelyik nap h én vagyok az a lány akivel szeretne együtt élni, felnevelni a picit és megöregedni, más nem érdekli.

Ma szabadnapos ma van a fizetés nap is, holnap már megy be dolgozni...

Tegnap ezen kaptunk össze h be akar ma menni a pénzéért, mert azt mondja az ő pénze legyen csak otthon. De mondom 1 szabadnapodon miért nem pihensz és miért utazol sokat "feleslegesen" hiszen másnap ugyis mész.

És akkor mondtam neki, hogy ugye bennem vannak ezek a dolgok, mondom biztosan meg van az okod h mész.. és akkor mondta h igen a pénzem az. És hogy én ne gyanúsítgassam feleslegesen. És hogy elege van h én mindig ilyeneket feltételezek róla.

Szerintetek?

Én lihegem túl?

Köszönöm a válaszokat előre is, és szép napot nektek!



2014. jan. 10. 07:18
1 2
 1/14 Johny88 ***** válasza:
Úgy isten igazából nem tudom eldönteni, hogy mennyi ideje is vagytok együtt. De ez a tényen nem változtat, csak megjegyeztem (lásd amit írtál) ! Igen ezt a szituációt te liheged túl. Mint ahogy említetted is terhes vagy ezáltal eléggé hajlamosak a nők féltékenykedni\ gyanakodni! Ezzel nincs gond mert persze biztosnak szeretnéd tudni a párodat ha már jön a gyerek. Csak ne vidd túlzásba!
2014. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
Én is bemennék a fizumért a szabadnapomon... Sokkal egyszerűbb, mint munka után még sorba is állni érte...
2014. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 és fél éve lakunk együtt bocsánat azt akartam írni. 2 és fél éve vagyunk együtt!
2014. jan. 10. 07:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Huhh... amikor én voltam várandós, az öcsém megkérdezte:


"Muszáj minden terhes nőnek hülyének lennie?" :D


Én is az voltam, a nővérem, és a húgom is... Ezek a hormonok játéka...


Ha nincs rá nyomós érved, hogy megcsalna, akkor igen, te liheged túl! De fogd rá nyugodtan az állapotodra! ;)


És bízz a párodban!


Egyébként az én férjemnek is voltak időnként "fontos" meg "sürgős" dolgai... évekkel később tudtam meg, hogy azért, mert olyan hülye voltam időnként, és ő tudta, hogy csak a terhesség miatt - nálam közrejátszott az is, hogy végig táppénzen kellett legyek, és ez még ingerültebbé tett - és nem akart sem veszekedni, sem megbántani, így inkább valamilyen ürüggyel lelépett otthonról 1-2 órára. :D

2014. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 menta34 ***** válasza:
45%
Kérdező talán ha 'leápolnád' indulás előtt akkor mindketten nyugodtabbak lennétek...
2014. jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem liheged túl.Így kell ezt csinálni minden nőnek. Az a lényeg hogy mit álmodsz a többi nem érdekes. Én is így voltam ezzel. Az asszony ok nélkül féltékenykedett. Nem volt alapja rá. De azután mint jó férj igazat adtam az asszonynak. Legyen igaza gondoltam és megcsaltam. Azóta is rendszeresen megcsalom. Ez már régóta így van de semmit nem vesz észre ebből. Az igaz hogy most is féltékenykedik néha. Ezt folytasd te is, ha jót akarsz a férjednek.
2014. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: épp ezt nem akarom:)

Szóval jobb ha leállok?:S

Nincs nyomós okom rám, mert csak dolgozni jár, és ha enm dolgozik otthon van, ha megyünk valahova azt is csak 1ütt, nem megy sehova nélkülem.

Ahogyan én sem:D

2014. jan. 10. 07:57
 8/14 menta34 ***** válasza:
Nem reagáltál a felvetésemre. Gondolom odahaza is így megy, sebaj, azt kapod amit érdemelsz :)
2014. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menta javaslata helyénvaló. Ha a kérdező azt akarja, hogy a férje ne szoptasson más csajt, akkor ki kell elégíteni. Ilyen egyszerű. Add meg neki és nem fog neki kelleni mástól.
2014. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én értem amit mondtok, de csak avval van élet?

Amúgy épp erről is beszélgettem vele, és mindta h ő is szerette volna a babát, és ő ezzel felvállalt mindent.

És azt mondta ha nincs szex akkor nicns,minden fejbe dől el.

Azt mondta fontosabb neki a pici, mint 1 szex. Ebben az állapotban.

2014. jan. 10. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!