Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegességében nyilvánosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegességében nyilvánosan belebokszolt a táskájába. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, nagyon nyugodt ember, nehéz kihozni a sodrából. De akkor összejött minden, nekem is kedvem lett volna üvölteni egyet meg földhözvágni ami a kezem ügyébe volt, de megálltam. Ő sajnos nem. A táska teli volt, nem tudta behúzni, idegesen rángatta, a cipzár letört, aztán beleütött egy nagyot. (hogy félre ne értsétek, természetesen már előtte ideges volt, nem a cipzártól borult így ki) A dolgot tetézte, hogy éppen ott volt egy rendőr brigád, rögtön igazoltatták is. Megijedtem. Sose bántott senkit, az elmúlt egy évben a hangját sem emelte fel (mióta ismerem), még csak csúnyán sem beszél, alkoholt sem iszik. Igazából nem félek, csak jól esne pár megnyugtató válasz, hogy más is kiborul így néha. Én is szoktam, itthon püföltem már párnát dühömben, tehetetlenségemben, de az feszélyez, hogy nyilvánosan nem volt önkontrollja.
2016. jún. 27. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekes rendőr aki azt igazoltatja, aki belever egyet a táskájába..
2016. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne drámázz már, bárkivel előfordulhat ilyen. Én is amúgy egy végtelenül nyugodt ember vagyok, de ha épp minden összejön, csapkodok egy kicsit. De most egy ilyen eseten ekkorát rinyálni, pláne ha amúgy nyugodt... ne fújd fel.
2016. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul. De én olyankor a gardrób szekrénybe ütök bele párat. Pedig nő vagyok...és alapjáraton végtelenül nyugodt. De ha valami felhúz......akkor robbanok! És inkább valamin..vezessem le a feszültséget, mint valakin......
2016. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Van ez így. Néha összejön. Akkor kicsit riasztó, de nem kell a dráma. Én nagyon türelmes vagyok, de nagy ritkán nekem is elgurul az a bizonyos.
2016. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Én a falat szoktam ököllel ütni ha epp annyira ideges vagyok. A fájdlomtól tompul a düh.. :D

Pedig nő vagyok. Ráadásul egy teljesen normális ember. Szerintem te tényleg nagyon felfújod ezt a történetet.

2016. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Á, köszönöm, ezt akartam hallani! :) Meg is nyugodtam. Egyrészt valóban hajlamos vagyok túlgondolni dolgokat, másrészt nem láttam még ilyennek, harmadrészt ott volt az a sok rendőr. (mellesleg direkt provokálták még utána, nagyon nem szép stílusban, de Ő nagyon nyugodtan válaszolt) Örülök, hogy Ti is így gondoljátok, kellett hallanom pár külső véleményt.
2016. jún. 27. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen pillanatban földhöz is vágtam volna a táskát, meg bele is rúgtam volna. :D

Ne aggódj, ha azt nézed, rögtön utána kontrollálta magát, elvégre nem volt gond a rendőrökkel, nem igaz? :)

2016. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nyugodt vagyok nagyon alapjában. Más is ezt mondja rólam. De azért néha elgurul a gyógyszer, és akkor pikk pakk felmegy az agyvizem. Olyankor egy ütés, csapás, rúgás, sokat segít, a megfelelő káromkodás mellett :)

Persze egy embert sosem tudnék megütni.

2016. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!