Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap történt valami. Lenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap történt valami. Lenn leírom. Van okom emiatt féltékenynek lenni, gyanakodni? Ti objektív szemmel nézitek, szerintetek elfelejthetem ezt?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a párommal mentem melóba, de csak mert ott szálltam fel a vonatra, ahol dolgozik (elutaztam meglátogatni egy barátomat). Kikísért a vonathoz, hogy majd utána megy be dolgozni. Álltunk a megállóban, bejött a vonat az ellentétes irányból, és úgy két tucatnyian leszálltak, mind a barátom kollégái, jöttek ők is dolgozni. Ez nagy cég, nem ismerhet mindenki mindenkit, de azért sokakat, pláne ilyen látásból, egyszer beszéltek szinten. Szóval nem foglalkoztunk velük, nem volt köztük közelebbi ismerős. De nem mentek be egyből dolgozni, ott maradtak a megállóban, mert szakadt az eső. Tudjátok, ez ilyen kis izé a megállókban, hogy 3 átlátszó fal plusz tető, ahová be lehet állni ha esik. Ott voltunk szoros közelségben. És én a legvégén álltam, ráláttam mindenkire nagyjából, barátom meg velem szemben, szóval ő háttal volt az embereknek.

Na, és ekkor tűnt fel, hogy az egyik korunkbeli lány, festett vörös (szépségre tökéletesen átlagos, mert nem csúnya, de nem is az a "de szép!" típus) így nagyon néz felénk, vagyis sokkal inkább a barátom felé. Utánoznám a mimikáját de úgyse látnátok... Olyan arcot vágott, hogy így tágra nyílt, szemfehérje mutogató szemek, tátott, de közben mosolyra húzódó száj. Szal ilyen nagyon lelkes, nagyon örül annak, akit lát fej, szólásra, figyelemfelkeltésre készen. Mondtam is barátomnak, ki ő nagyon néz téged. Ekkor fordult meg, észrevette, köszönt, majd fordult is vissza, és mondta, hogy múlt héten tanította be, egy új. (Barátom instruktor is a munkában.) A lány köszönt mikor a barátom köszönt neki, de utána is, hogy ő már megint háttal volt neki, még skubizta őt, minket nagyban. Inkább őt. Mi ekkor barátommal semmilyen olyan jelet nem adtunk le, ami arra utal, hogy párként együtt vagyunk. Pont emiatt odahajoltam, gyorsan megcsókoltam, semmi extra, állandóan csinálunk ilyet. Utána már háttal is volt a lány, többé nem láttam a lelkesedő fejét.

Hajnalban felemelgettem a lányt barátomnak, mondta, hogy múlt héten lett betanítva, semmi extra.


2019. júl. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nem értem, hogy ebben a szituációban mi volt az, ami miatt egyáltalán eszedbe jutott gyanakodni, én konkrétan semmit nem látok ebben.
2019. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csaj is odâig lehet érte, de ez nem azt jelenti,hogy az kölcsönös is.Azért emiatt nem kell az ördögöt a falra festeni.
2019. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi. Tetszhet neki, és akkor mi van, semmi. Nézni szabad. Felejtsd el.
2019. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az van hogy a csajnak bejön a pasid csak most döbbent rá hogy csaja van. Eleve csak betanitott nincsenek olyan viszonyban hogy erről beszéljenek. A párod pedig téged szeret ő biztos nem gondol olyasmire hogy kell ez a csaj. Sztem ne rinyalj de tudom hogy mit érzel de ne éreztesd a pároddal hogy nem bízol benne. Ha haveroklennének akkor az más lenne nyilván a párod nyitottabb lett volna a csajjal.
2019. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!