Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, volt köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt köztetek olyan, aki a 2008-2009-es nagy gazdsági világválság idején együtt élt a barátnőjével, aki még napplin tanult (OKJ), és te tartottad el?

Figyelt kérdés

Mennyire volt nehéz ez a válság éveiben így utólag visszatekintve?


Milyen párkapcsolati problémákat okozott ez akkor köztetek?



2019. júl. 24. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Maga a válság nem okozott gondot, a problémák ott kezdődtek, hogy a családját megpróbáltuk(tam) kisegíteni. Mire a válságból kezdett minden magához térni, addigra kerültem anyagilag padlóra, mivel a párom szülei úgy gondolták, hogy mi majd nyugdíjig eltartjuk őket, amellett, hogy baxtak elmenni dolgozni, még a párom vérét is szívták, ami miatt köztünk lett feszültség. Megelégeltem, elmentem a szülőkhöz, beolvastam nekik, hogy pont a lányuk miatt nem döglöttek éhen, de ha ennyire oltogatós kedvükben vannak, húzzanak a francba és boldoguljanak egyedül. A párom is kiosztotta ezután őket és megszakította a kapcsolatot velük.

Utána szoptunk még bő fél évet, de kikecmeregtünk a gödörből. Utána kupaktanácsot tartottunk, hogyan kerülhetnénk el az ilyen kríziseket a jövőben. Ő arra jutott, hogy külföldön kell dolgozni nagyvárosban, én pedig arra, hogy kell egy kis önellátó gazdaság, munka, amit később kiváltunk valami passzív jövedelmi forrással. A kettő ütötte egymást, így szétmentünk.

33/f

2019. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tanult már, de konkrétan mondhatjuk hogy részben én tartottam el. Keresett vagy 50 ezret 6 órában, én meg robotoltam 3 helyen, lógott a belem, fájt mindenem. Ő kb ezt leszarta, nem nézett másik melót, háztartást nem látta el, ellenben a kedvenc sorozatára mindig volt ideje, meg a délutáni sziesztára. Tudom én voltam a hülye, mégegyszer ilyen barom biztos hogy nem leszek. Túl komolyan vettem a férj szerepet, nem szabad!
2019. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!