Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letiltott, szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, szerintetek van értelme megbeszélni?

Figyelt kérdés

Van egy 28 éves srác akivel beszélgettem és egy hónapja csúnyán összevesztünk és letiltott

engem nagyon bánt a dolog és tudom hogy hibás vagyok ezért is szeretném vele megbeszélni csak nem tudom hogy van e értelme

szóval ti meg próbálnátok meg beszélni vagy ha letiltott akkor elég egyértelmű hogy nem kíváncsi rám ?



2019. júl. 24. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű.
2019. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Modern problémák: letiltott. Igazi felnőtt 28 éves férfi.

Hanyagolnám.

2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő pontot tett a végére. Amúgy, min vesztetek össze? Van, amit nem lehet megjavítani. Ha meg egy piti dolog, és ő így rendezte, nem kár érte.
2019. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szégyen letiltani valakit egy veszekedés miatt.

Ha nagyon kikívánkozik szerintem,és van rá lehetőséged próbáld meg elmondani neki.Ha nem érdekli az az ő baja,de Te megtettêl mindent,hogy helyrehozd.

2019. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szóval azon vesztünk össze hogy instagramon más lányokat követett be és lájkolgatta őket ,ami engem eléggé zavart..ezután elmondtam neki hogy ez engem bánt.. mondta hogy rendben akkor változtat rajta és megköszönte hogy elmondtam neki.. pár nap múlva megint ezt csinálta és megint elmondtam neki hogy azt hittem megbeszéltük, mire azt a választ kaptam hogy ja ő úgy gondolta ha majd együtt leszünk akkor letörli őket ..és letiltott.

sajnos nem vagyok jártas ezekben a párkapcsolati dolgokban lehet hogy én reagáltam túl, és én vagyok a hibás amiért ezt szóvá tettem ..

2019. júl. 24. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért nem egy nagy veszekedés.Olyan nagyot azért nem vétettél,hogy letiltson,vagy amiért bocsántaért kéneesedezni.Ráadásul hülyére vett,mert ùgy tett mint ,aki majd fogta magât és letiltott.Változtatok,hagyd.Öntörvényű idióta.
2019. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amellett meg ha ennyire lesz*rja, amit kérsz tőle, tudatosan ellenkezőjét teszi annak, amit megbeszéltetek, tudja, hogy rosszul esik és mégis csinálja, és ég sorolhatnám, mi az istennyilát akarsz megbeszélni ezen?


Elmondtad, mi bánt,meghallgatta, felfogta és nem érdekelte, úgyhogy inkább örülj neki, hogy ilyen gyorsan lekopott, ne még te teperj nála.

Ha belehelyezed magad az ő helyébe.. ha te lájkolgattál volna testépítő izomfickókat félmeztelen képeken az instán, és a srác melléd ül, és tudatja veled, hogy ez neki állati rohadtul rosszul esik, és az önbizalma emiatt a béka feneke alatt van, és te folytatod tovább, holott megígérted, hogy nem fogod,és tudtad, hogy nem kellene, ha fontos lenne neked ő, mire következtetsz, mennyire érdekelted?

Komolyan.. Legyen már tartásotok

2019. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kis gyökeret. 28 éves a srác, de 15 évesként viselkedik. Mit akarsz egy ilyentől? Lépj tovább.
2019. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Túlèrtèkelted ezt a beszèlgetősdit. Neked már rosszul esett ès fèltèkenykedni kezdtèl, pedig mèg együtt sem vagytok, illetve voltatok, ő meg kapásból egy gyökszi. Mègis mit akarsz egy ilyenről, aki hülyènek nèz, ès tojók a fejedre? Minek akarod ezt megbeszèlni? Ha egy fikarcnyit is èrdekelnèd, akkor nekiáll legalább magyarázkodni, de mèg arra se vette a fáradtságot, leèpített aztán kèsz.

Legyen már tartásod, hogy nem futsz ilyen nyomik után.

2019. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már te kérj elnézést! Tojd le.
2019. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!