Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több hónap után van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónap után van értelme megbeszélni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja úgy alakult, hogy összegabalyodtunk egy barátommal :/ Pár nap múlva felhívtam, hogy most mi van, de nem akart beszélni róla. Azóta sem kerestük egymást, egészen a múlt hétig, amikor is felhívott, hogy jó lenne ha tisztáznánk a sorainkat. De azóta eltelt 4 hónap, miért most akarja megbeszélni? Akkor kellett volna.
2016. márc. 3. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Dugni akar beszélgetés közben?


23/F

2016. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Azért négy hónap kérlek, mert eddig tartott, mire lehűlt.


Jól felk*rhattad az agyát. :)

2016. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátság fenntartása megér annyit.
2016. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Csak BASZèlgetni akar... Ha ezt benyalod rèszvètem.
2016. júl. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
4 hónapig te is vártál, akkor nem tudom miért a barátod a hibás. Ha 4 hónap eltelt, akkor az kizáró ok arra, hogy meghallgasd a másik felet? Nem írtad min kaptatok össze így, de gondold át, hogy talán annyira megbántottad. A bűnbocsánatnak nincs időkorlátja, most tette túl magát rajta.
2016. júl. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!