Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vonhatom emiatt kérdőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vonhatom emiatt kérdőre?

Figyelt kérdés

A barátom egy közösségi oldalon 2-3 külföldi lánnyal tartja a kapcsolatot. nem hiszem h napi szinten, de néha van egy egy üzenet. nagyon zavar, hogy ő csak úgy dumálgat csajokkal. Én sem beszélek semmi pasival csak úgy (háta mögött).

Ezt szeretném neki elmondani, h zavar, de nem akarom, h megsértödjön, mit és hogyan mondhatnám neki ezt el, h zavar ?


2010. júl. 11. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem tök normális, h beszél lányokkal. miért ne lehetnének nőnemű barátai? ennyi erővel a lány osztálytársaival sem beszélgethet? mert ezekkel a lányokkal, ha külföldiek, csak itt tud érintkezni. ha magyarok lennének, nyilván személyesen is beszélne velük. szerintem ne féltékenykedj rájuk, nincs semmi értelme, és engem a barátod helyében nagyon idegesítene, h megpróbálnak korlátozni. 18l
2010. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi bajod ezzel? Nem te vagy az egyetlen lány a világon, akivel szóbaállhat, nem?
2010. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A beszélgetés nem megcsalás.
2010. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd neki. Megérteni nem fogja hogy téged zavar. Hidd el. Én már próbáltam. A legjobb ha beletörődsz, hogy vannak lány barátai. És a szerencsésebbek közé tartozol ha nem akarnak tőle semmit. (bár ha külföldiek ettől nem kell tartanod) Ne húzd fel magad rajta, és később már nem fog zavarni.
2010. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a kisajátítás tönkreteszi a kapcsolatokat....maradj szépen csöndben, és a féltékenységi rohamokat felejtsd el...jobban jársz...
2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tudom h igazatok van teljes mértékben, próbálom magamban legyűrni ezt, h emiatt ne féltékenykedjek, de nagyon nehezen megy

szeretném ha jobban kifejezné h szeret, és csak engem akar, lehet emiatt akarom kérdőre vonni h kimondja hcsak engem szeret ...

2010. júl. 11. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérdezd meg tök normálisan,higgadtan,hogy kik azok a lányok.Ebből még nem lehet baj.
2010. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rendben , köszi a választ/válaszokat

megfogom kérdezni de kicsit később, most izgalmas napok várnak ránk nem akarok elrontani őket

2010. júl. 12. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
én megkérdezném,hiszen vele ke.félek csak megtisztel annyival h nem flörtölget a hátam mögött..vagy h tudhassam kivel beszél. egy kapcsolatnak az őszinteség az alapja.nekem nincs titkom a pasim előtt,ha ir vki pl azt is elújságolom neki és ezért ez kölcsönös neki sincs mitől félnie meg nekem sem hiszn ha bmelyikünkre nyomult vki v irt v mittudom én csak lazán elmondjuk egymásnak és maxjót mulatunk rajta h próbálkozott (pláne ha tudja za illető h mi járunk és ugy próbálkozott akk nagyon jót röhögünk h benézte :D )22L (3,5éve kapcsban)szóval finoman kérdezz rá de ne számonkérés legyen ám:)
2010. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

rendben :)

ma kicsit rávezettem a témára, mondta h nem csalna meg, és h meglepödött h féltékeny vagyok

eddig mindig mondta h neki kell féltenie engem, máskor meg azt mondja h nem féltékeny

ki érti a pasikat ?:O:D

2010. júl. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!