Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam egy bontatlan doboz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy bontatlan doboz óvszert a pasimnál, -öt éve együtt élünk, kifejezetten kimagaslóan jó a szexuális életünk, -sőt, velem nem kell "zoknit húznia "sem, kérdőre vonjam, vagy figyeljem még?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek ,Megőrjít a bizonytalanság.A gumi el volt dugva,és nem tudom ,mi a jobb,-egyáltalán ne szóljak róla ,-hogy ki tudjam deríteni mi van a háttérben,vagy rákérdezzek.Az biztos,hogy nagyon "kielégítő" köztünk a szex,-vagy a tökéleteset is meg lehet unni? És már nincs értéke semminek,hagyjuk elveszni,és szándékosan tönkretesszük...?Mert egyéb téren -állandó a vita köztünk Csak a szex működik,ezért nem értem.Mit csináljak?
2010. okt. 6. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak sexre nem alapozható egy kapcsolat.Szerintem nem mondj semmit probáljmeg többet megtudni.
2010. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
;EN RAKERDZNEK
2010. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdeznék,de elötte nézd meg a szavatosságot,mert lehet még előtted vette, csak nem használta fel.De ha csak a szex működik akkor lehet jobb ha kilépsz a kapcsolatból,vagy kérdezz rá h. ha netalán tán megcsal akkor te nem állsz az útjába,mert valszeg nem véletlenül csal meg, szóval ha nem érzi jól magát veled,akkor inkább szakítasz h. ne kelljen titokban félre mennie.
2010. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg. Talán reklámajándék.
2010. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha régről maradt, esetleg. Következtetés: ne találgass, kérdezz rá.

Amúgy meg tényleg nem lehet mindent a szexre alapozni.

2010. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1.Jó szex, 2.jó beszélgetések, 3.közös célok, 4.közös élmények.

Térj rá a második pontra!

2010. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezd meg,felesleges.Azt válaszolja amit hallani akarsz.Ha van egy kis előnyöd ne veszítsd el.A jó hír,hogy bontatlan csomagolás,ki tudja miért maradt nála,talán nem akarta kidobni,hiszen pénzbe került nem ingyen van.Nem ezen fogtok elhasalni ha nem vigyáztok,hanem az állandó veszekedésen,erre kéne koncentrálnod.
2010. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Tudod mit csinálnék??? Felbontanám és kiüríteném. Az üres dobozba beletennék egy cetlit, hogy : NEM NYERT - ezt beszéljük meg kérlek!

Akkor legalább tudod, mikor akarta volna használni és tudja hogy nem vagy sötét és kulturált is vagy hisz nem cirkuszoltál egyből. 32N

2010. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mikor jár le, illetve mikor gyártották. Ha több mint 5 éve, akkor a csomagolás, desígn is más volt, mint amit most lehet kapni, mindig újítanak a gyártók. Ha azóta vette, akkor készül valamire, ok nélkül nem vesz senki óvszert!
2010. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

nem kell egyből a legrosszabbra gondolni..akkor ugyanis már ki lett volna bontva.


lehet mellétrafálok, de szerintem ki szeretné veled

próbálni az anális szexet, de még nem rukkolt elő vele..

ha viszont szoktátok akkor passz...

2010. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!