Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti mennyire szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire szeretitek a cirogatast, összebujast?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha a barátnőtokon érzitek, hogy mennyire szeret titeket, puszilgat titeket, simogat, osszbujva alszotok, stb.


Arra akarok kilyukadni, hogy mennyire fontos az nektek?


2019. júl. 29. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én csak őszinte voltam, de úgy látszik nem szabad szeretni a heresimit mert az nem jó, bocsi. 😃
2019. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek fontos, ha szerelmes. Innen (is) tudhatod, ha egy pasi nem szerelmes beléd - nem szeret összebújni veled, nem szeret cirógatni, puszilgatni :D
2019. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon.

Nath... mikor a heréddel összebújva alszik a csaj és átfordul a másik oldalára, hóna alatt a heréddel, az nem rossz neked? :D

33/f

2019. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Van rosszabb.


Pl voltam olyan lánnyal aki mikor elalszik néha rángatózni kezd, és mikor simogatta a heréim akkor be aludt.És összeszorította álmában...


Azt hittem leszakítja őket, nagyon fájt, ordítottam egyet a fájdalomtól, ő meg a heréimmel a kezében felriadt, hogy mi a baj. 😃

2019. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Az nem semmi. Nekem olyan volt, hogy álmában csámcsogott. Ha a mutatóujjammal megérintettem ilyenkor az orrát, abbahagyta és elkezdte magát valami eszméletlenmód csöcsörészni... ha ezután a mellbimbóját érintettem meg, akkor meg nekiállt csámcsogni.

Nekem meg általában leverik a vesém, mert csikorgatom a fogam. Biztos a herecirógatás mellőzése miatt. :D

33/f

2019. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nálam ez alap. Nem azt mondom, hogy 0/24-ben egymáson kell lenni, de azért a közös filmezéskor, alváskor, ébredéskor és hasonlókkor jól esik.


De már megint mik ezek a lepontozások?

2019. júl. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!