Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő mellett szoktatok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett szoktatok más lányokkal beszélgetni napi szinten? Van okom félni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal szokott beszélgetni rajtam kívül, régi osztálytársa. Évek óta nem is találkoztak, a csaj tud rólam, mert mindig lájkolja a közös képeinket is, illetve barátom is mesélte hogy sokat mesélt neki rólam.

Viszont mégis minden nap beszélgetnek, amikor legalábbis munkában van a barátom és unatkozik akkor tuti. Mikor velem van nem is nyomkodja a telefont, ahogy énse.

Van okom félni vagy az önértékelésemet tegyem rendbe és ne hisztizzek?

1 éves kapcsolat, 23-24 évesek vagyunk.


2019. júl. 30. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért dumálnak, mert jóbarátok.

Aztbnem tudom, van-e okod félni, lehet semmi okod, lehet van. Nem ismerem a párod, se a viszonyt közte meg a havercsaj közt.

2019. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a válasz a kérdésedben, ha visszaolvasod, de segítek, mert nem érted magadat! Van okod félni? -> nincs -> miért? -> mert évek óta nem találkoztak. Remélem hasznos volt a segítségem
2019. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik férfi és nő között barátság, de ritka. Én nem tartanék tőle, valamiért elvégre veled van és nem vele.


F

2019. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges emiatt féltékenynek lenned. De ha mégis az vagy, akkor javaslom, hogy ismerkedj meg te is a lánnyal! Még az is lehet, hogy jó barátnők lesztek.
2019. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sokat beszélek egy régi barátommal. Kb. 5 éve láttam utoljára, nagyon szép barátnője van, nekem is van párom. Néha beszélünk a párjainkról, meg minden másról, ami előjön. Egyikőnk sem akar semmit a másiktól, de nagyon hasonlóak vagyunk és szeretünk beszélgetni. Nem mondanám mély barátságnak, inkább haver. A barátnője tudja, hogy tartjuk a kapcsolatot, nem zavarja.

Szerintem ne aggódj emiatt

2019. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!