Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek csodák? Visszajöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Léteznek csodák? Visszajöhet hozzám?

Figyelt kérdés

Megtörtént már valakivel, hogy miután szakítottak vele, a párja visszajött hozzá egy idő után?

Mindennél jobban szeretném, hogy a barátom visszajöjjön hozzám, ha rajönne, hogy engem szeret és hiányzom neki.

Kérlek akivel történt ilyen, az mesélje el.

Mennyi idő után történhet ilyen? Megéri várni? Kinek illene visszamennie a másikhoz, annak aki szakított vagy akivel szakítottak?

Köszönöm!



2019. aug. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed az,ami mással megtörtént,az majd veled is megeshet?Hogy életed végéig reménykedj.Jesszus.

Elárulom a helyes gondolkodást. Ha jön az is rendben van,de ha nem,az is.

2019. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad várni, mert az életed rámehet
2019. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg várni. A legtöbb esetben csak azért mennek vissza, mert éppen nem találtak jobbat. Amint ráakadnak ismét lelépnek. Szerintem ne akard, hogy csak beérje veled átmeneti időszakra.
2019. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már ilyen és biztosíthatlak róla, hogy nem lett jó vége. Ő jött vissza hozzám, hogy úgy érzi nem döntött jól mikor szakított velem. Én meg belementem természetesen, mert jól esett az egómnak ami akkor meglehetősen meg volt tépázva... És az ég világon nem változott semmi. Még három gyötrelmes hónapot szenvedtünk el egymás mellett, én persze güriztem tepertem, de rá kellett jönnöm utólag, hogy ez sosem rajtam múlott. Aztán megint szakított velem, az persze mégjobban összetört aztán szépen lassan feldolgoztam és rájöttem, hogy semmi értelme nem volt. Ha elsőnek annyiban maradtunk volna hogy akkor vége és kész talán az önbizalmam még úgyahogy túl élte volna, de az a három hónap az úgy tönkre tett hogy hónapokba telt mire képes voltam újra emberekkel beszélgetni(nem ismerkedni, csak beszélgetni...)
2019. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!