Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek 30 körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek 30 körüli férfiak, akik többet is el tudnának képzelni egy idősebb nővel mint szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz kérdés. Talán igen, talán nem. Annyit tudok, hogy a jövőmet inkább egy 24-26 éves nővel szeretném jelenleg elképzelni akivel közös életet építünk fel, hogy utána válásnál azon veszekedjünk kinek mi jut (realizmus... :D).

Ha lenne egy idősebb nő aki nagyon megfog akkor talán, de egy idősebb nőnek többnyire tini vagy felnőtt gyerekei vannak már úgy pedig nehezebb az ügy.

Eddig talán, ha három olyan 35-40 éves nővel találkoztam akivel simán el tudtam volna képzelni komoly kapcsolatot.

2017. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
1-2 talán akad, a többi meg időtöltésnek használ, amíg nem talál fiatalabbat.
2017. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen szempontból talán a 30-35 év közötti időszak a legkevésbé jó, mert a férfi szeretne még gyereket, a nő talán kevésbé.

Bár ha még nincs neki, vagy egyébként is szeretne, akkor 40 körül, felett is szülhet. Mindennapos dolog.


Ha 20-25 körüli a pasi, akkor ez kisebb gond, mert feltehetően 30 körüli nőnek nég nincs gyereke.

Ha idősebbek,akkor valszeg mindkettojuknek van, és egyikük sem akar már.

2017. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek. Ha a nő híres vagy befolyásos vagy magasan pozicoinált állása/vállalkozása van, továbbá lakással és autóval rendelkezik, bármikor talál fiatal jóképű fiúkat akik szívesen komolykodnak vele.
2017. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Bármilyen hihetetlen, léteznek ilyen férfiak.
2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen léteznek ilyenek is.
2017. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Én igen, ha az ágyon kívül is működik a dolog, akkor miért ne? Egy negyvenes nővel még simán.


28f

2017. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Mennyire idős az a nő?
2017. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez olyan, hogy alapból nem, de ha viszont szerelem, akkor az úgyis felül írja a dolgokat.
2017. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Persze. Nekem eddig csak nálam idősebb barátnőim voltak.

29F

2017. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!