Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok rossz ember, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok rossz ember, vagy csak a barátnőm miatt érzem annak magam?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm.Nagyon aranyos lány,törékeny lélek,de időnként ennek teljesen az ellentétje.Sok bennünk a különbség,gyakran veszekszünk.Elmondása szerint gyakran unatkozik mellettem,gyakran hibáztat ha valamit nem úgy akarok csinálni ahogy ő akarja,olyankor elhord minden b..nkónak.Szex se az igazi,elvileg szereti de közben olyan mint akit nagyon nem érdekel,fel se szokott teljesen izgulni.Mindig vele vagyok,de ha egy barátommal összefuttok egyből elhord kb mindennek.Gyakran átfut rajtam hogy egy kaland még beleférne kapcsolat mellet,csak a lelkiismeretem mindig megszólal.Szívem kiteszem érte,de ha valami nem úgy sikerül már egyből szakítással dobálozik.Szeretem és szerintem ő is,de érzem rajta hogy lehet mást akar és nem engem. Vagy csak én hülyültem már meg. :(
2019. aug. 4. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a nőnek elsősorban önmagával van problémája és rád vetíti ki. Döntsd el, vagy segítesz neki ebből kijönni, vagy távozol, vagy eltűröd. De akkor sem fér bele "kis kaland". Mert azzal magadat aljasítod le.
2019. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"Mindig vele vagyok,de ha egy barátommal összefuttok egyből elhord kb mindennek" Ne haragudj, de ez egy manipulálós energiavámpír leányzó, jó adag érzelmi zsarolással.
2019. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!