Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kevesebb szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kevesebb szexet akar, mint én. Velem van a gond, vagy vannak ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani akarok, de azért a legtöbb esetben a férfiak akarnak többet szexelni. Itt úgy érzem fordítva vank, én napi szinten szeretnék, neki viszont a heti 3-4 elég. Tény, hogy sz*rabb időszakban van most, a munkahelyét utálja és még 1 hónapot ott kell lennie. Fizikailag is kifárad ott, nem szeret ott lenni.

Nem hibáztatom egyáltalán, csak attól félek velem van a gond és már nem talál vonzónak. Mikor erre rákérdezek mindig azt mondja, hogy borzasztóan szexi vagyok, csak egyszerűen kimerült lelkileg és testileg. Nincs okom aggódni?

20L-22F és 10 hónapos kapcsolat, minden napos találkozással.


2019. aug. 5. 13:32
 1/7 A kérdező kommentje:
+ még annyit, hogy eleinte (első 2-3 hónap) napi szinten volt szex, néha 2-3x is, szinte folyamatosan kanos volt.
2019. aug. 5. 13:32
 2/7 A kérdező kommentje:
++ még ez lemaradt, viszont az első 3 hónapunkban nem dolgozott, hanem tanult, tehát ennyire nem is volt kimerülve mint most fél éve.
2019. aug. 5. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj majd caökken nálad is ne aggódj. De egyébként meg másoknál heti 1-2 van és nem értem te miért panaszkodsz a heti 3-4 alkalomra. Fél karját oda adná minden nő ha a pasija ennyiszer akarná. Elmondta hogy fáradt és lelkileg piszok ki tud ám meríteni ha olyan helyen dolgozol ahol utálsz lenni és szinte gyomorgörcsel mész be dolgozni. Így piszok hosszú egy hónap. Legyél vele türelmes nincs semmi gond.
2019. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minő érdekes. A múlt héten volt egy ugyanilyen kérdés csak fordított felállásban.

Ott jöttek sorban a válaszok, hogy egészséges férfinek nem elég a heti 3-4 négy, a lány ne csodálkozzon, ha meg fogják csalni.

2019. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Igen, én is ezt akartam írni.

A kettős mérce ugye...

2019. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azért nem minden férfi szexmániás. Lehet itt a gyakorin igen de azért szét is kell nézni a való életben is. Itt bárki mondhat bármit.
2019. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 teljesen normális mennyiség, ezen igazán nem kell filóznod.
2019. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!