Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is észrevettétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy a korral lanyhul az erekció a párotoknál?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy exemmel 10 év után párszor, jelentősen összement a pénisze és sokkal kevésbé kemény, mint 23 évesen. Emlékszem, hogy másfél kéznyi volt, felért a köldökéig, nem lehetett megnyomkodni, tökéletes volt, duzzadó makkal, 10 év után meg kisebb makk, kevésbé kemény, rövidebb is..


30 feletti pasival feküdtem még le, de nem mindenkinél volt jellemző, illetve egynél nem, háromnál igen.. Nem a súlyuk miatt van, illetve pont a testesebbnél maradt az erekció ugyanolyan(igen, még egy ex..)


Férfiak, őszintén, ti észre vesztek magatokon ilyesmit?


2019. aug. 6. 07:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha a másfél kéznyitől (ami gondolom tenyérnyit jelent)kisebb, az még nem nagy baj :)Bár attól is függ mekkora a kéz.

Ha 23 éves volt akkor, 10 év után most 33. Még nem kellene jelentkezni a korral járó puhányságnak, esetleg 20 év múlva.

2019. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
A korral minden zuhan lefelé, nemtől független. Ez van.
2019. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez csak valami provokatív kérdés akart lenni valami fiatal srác tollából akinek lenyúlta a csaját egy idősebb 30-as pasi :D

Őszintén, reggel 7 órakor kinek juta eszébe ilyen buta általánosító kérdést kiírni?

2019. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Vlsz a te külsőd sem ugyanazt az erekciót váltja ki belőle, mint x évvel ezelőtt...
2019. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szóval itt mindenki tudja, hogy az férfiak pénisze puhul és nem tud eredeti méretre feltöltődni a korral, úgy, mint a mell?


hú, 2 ex 15 évnyi szexuális élet alatt, igazi fétis..


Az intenzitás nem változott, csak a méret/keménység.


Se drogos, se dohányzó, se ivó, se lusta emberek, az egyik egy kajakozó, a másik meg rendszeresen kondizik, a többi is abszolút egészségesen él, csak a koruk egyezik..


Mindig tanul az ember, a pénisz puhul és összemegy a korral, erről jó lenne tájékoztatni a férfiakat is előre, mert valamiért szerintem csak az köztudott, hogy a test többi része öregszik, és néha előfordulnak teljesítménygondok, arról szerintem nem tud a többség, hogy a farkuk mérete és keménysége is megszenvedi az időt!

2019. aug. 6. 16:11
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez fontos informacio volt,koszonjuk Emese!
2019. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem régen és most is kicsi.

És mivel szűz vagyok mindig áll és még mindig kemény.

2019. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!