Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit többször ugyanazért figyelmeztetni?

Figyelt kérdés
úgy hogy az ne cseszegetés legyen. Többször kértem már szépen csúnyán kedvesen mérgesen..stb de semmi..
2019. aug. 7. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Most figyelmeztetsz vagy kérsz? Nem mindegy.

33/f

2019. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Akkor az ilyen illetőt ott kell hagyni. Boldoguljon egyedül.
2019. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Gábor, legyél kedves húzd már le magad után a vécét, századjára kérlek. Nem cseszegetés, de krvára megfulladunk."
2019. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha leírod miről van szó akkor könnyebb. Vakon jutalmazással,illetve megvonással. Pl ha rendetlenséget hagy akkor ő mosogat,takarítja wct. Ha rendet csinál este extra maszírozást,kényeztetést kap.
2019. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Mármint: vakon azt mondom,hogy jutalmazással.
2019. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igaz, többször kértem hogy kicsit figyeljen a rendre és ne hagyjon szét dolgokat. Kértem szépen csúnyán de semmi.
2019. aug. 7. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Akit kérlelni kell, az inkább húzzon a g.. be!
2019. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Kérd arra, hogy költözzön külön.

33/f

2019. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedd össze a dolgait, ne mosd ki ne rakj utna rendet, csak magad után takaríts , csak magadnak főzz, és ne mosd ki a ruháit.


Majd észreveszi ha nincs étel az asztalon és nincs mit felvennie.

2019. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, este jönnek anyádék látogatóba.

Drágám, összefutottam a haverodékkal, azt mondta felugrik fél óra múlva. Drágám, hová rohansz azzal a sok üres csipszes zacskóval, akkor mégse kéred a félbemaradt vacsorádat?

Persze ez vicc de komolyra fordítva ha jönnek fontos vendégek, még a leglustább ember is turbo üzemmódba kapcsol.

2019. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!