Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt 35+os férfiak! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt 35+os férfiak! Volt már veletek olyan, hogy többször is találkoztatok már ugyan azzal a nővel, minden jó volt, és a vonzalom is megvolt köztetek de még sem lett belőle semmi, max csak egy két alkalmas sex és ezt megbántátok?

Figyelt kérdés
Mármint úgy bántátok meg, hogy úgy éreztétek, hogy nem ő az aki hosszú távon kell és így nem kellett igazán a nő így leépítettétek, de később rájöttek, hogy mégis kell (hosszú távon is)? Ha igen a leépítés után mennyi idő kellett hozzá? Mit tettetek utána , megkerestétek az illetőt vagy hagytátok? "Szenvedtek" utána, mikor rájöttetek, hogy hagytátok elúszni a nőt? Ilyenkor valakivel megbeszélitek az egész storyt? Kíváncsian várom a válaszokat. Lehetőleg kort is írjatok.

2019. júl. 22. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy férfi akivel 1-2 alkalmi szex után nem lett több és leépített, és reméled, hogy hátha meggondolja magát egy napon és újra eljő hozzád?
2019. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az most lényegtelen hogy ki a férfi ki a nő ebben a történetben.


Az viszont lemaradt, hogy néha napján kb havonta többször keresi egyik a másikat. Hol a férfi, hol a nő, kölcsönös érdeklődés az még megvan...

2019. júl. 22. 21:50
 3/13 A kérdező kommentje:

Az most lényegtelen hogy ki a férfi ki a nő ebben a történetben.


Több alkalommal lett volna, de bizonyos tényezők végett elmaradt.


Az viszont lemaradt, hogy néha napján kb havonta többször keresi egyik a másikat. Hol a férfi, hol a nő, kölcsönös érdeklődés az még megvan...

2019. júl. 22. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor csak dugni kell az illető. És azért van keresve, hogy megmaradjon a lehetőség. Gondolom, te lennél a nő. De ilyen után minek futsz, vagy vársz rá? Keress olyat, aki nem csak erre tart, mert egy 35 éves férfi nagyon jól tudja, hogy mit akar. És nem, nem szenved és nem tárgyalja ki a haverokkal...

Hány évesek a szoriban? Nagyon kislány lehetsz hozzá. Nem csoda, hogy sikeresen hülyít.

F39

2019. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alkalmi numera vagy, kislany. A sajat korosztalyod is siman atvag, de inkabb abban keresgelj, mert egy ilyen felnott ferfi csak kirohog.

A 35+ meg marha tag intervallum.

2019. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A nő volt aki nemet mondott a többi sexre és közölte a férfival, hogy vissza ment az exéhez, de ennek ellenére kölcsönös érdeklődés van egymás iránt. Így is csak az esetleges potya sex végett van az érdeklődés, vagy pusztán lehet azért mert megkedvelte a másikat, esetleg hiányzik vagy megbánhatta hogy elengedte?...mind ezek ellenére, hogy a nő valószínűleg kedvességből és szimpátia végett érdeklődhet....
2019. júl. 22. 22:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj, ne... Csak azt ne mondd, hogy te vagy a ferfi, mert tokon szurom magam. xD A potyaszex meg mindket nemnel jatszhat, de tok olyan volt, mintha egy lany remenykedne.
2019. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5# csak tisztázzuk, én nem az a nő vagyok, hanem a férfi jelenlegi barátnője...
2019. júl. 22. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ezt irhattad volna az elejen is. Faxa egy hapsid van, hogy mas novel tartja a kapcsolatot, akit dugott (vagy csak akart). Az biztos, hogy nem veletlen tartjak meg a lehetoseget.
2019. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, gondoltam én is erre, hogy nem véletlenül tartják a kapcsolatot. Csak hogy nem tudom mire gondoljak, látszólag a nő túl lépett a dolgon, mivel családalapítás van náluk és ennek ellenére is tartják a kapcsolatot. Ezeket egyébként nem említette a párom, csak véletlenül jutott a tudomásomra mikor belenéztem a telójába egyik nap. Tudom nem szép dolog másoknak az üzeneteit elolvasni, csak kíváncsi voltam. Nem véletlenül írtam hogy jelenlegi, mivel elgondolkodtató az egész....
2019. júl. 22. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!