Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a srácot akiért bármit megtennék? Régebben (2 éve) kavartunk és tudom hogy tetszem neki és ha összefutunk sokat beszélgetünk de ezen kvül nincs semmi.

Figyelt kérdés
most nincs barátnője.bármilyen ötletnek örülnék ami segitene mert egyszerüen nem tudom elfelejteni..és igazából nem is akarom hanem össze aakrok vele jönni.akár őrült ötletek is jöhetnek,ha segtenek:):/
2010. júl. 12. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

,,Nem akarsz nosztalgiázni egyet?"

és lekapod :)

2010. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ismer határokat..Gyere őrűlt..:D:D!Ugorj váratlanúl a nyakába és kapd le ahogy illik..biztos nem utasít vissza:P..nem szabad szégyelleni az érzelmeket 2év az 2év!
2010. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
majdnem biztos hogy nem utasitana vissza de engem ő sokkal komolyabban érdekel annál hogy csak smároljunk egyszer..:/
2010. júl. 12. 16:57
 4/14 A kérdező kommentje:
az érzelmeket nem szégyellem csak nem aakrom ezzel "elriasztani"
2010. júl. 12. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor lekapod és mondod neki h: ,, oké és akkor délután jössz a mozi éle!!" :D (1.)
2010. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Őrült ötleteket vártál:D:Dmerészebb nem jutott így hirtelen eszembe:D:D...márpedig amit kérdeztél annak széles tárháza van:DHa viszont gyakran dumcsiztok finoman adjad tudtára hogy neked ő még mindig nem közömbös,az érzelmeid nem múltak el,ezeket nem szabad rejtegetni őszintének kell lenni ha igazán Őt akarod,légy a társaságába mindig kedves mosolyogj sokat stb stb alakítsd úgy hogy vágyat érezzen arra hogy újra akarjon látni.Egy kis női rafinériával.:)
2010. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mond el neki amit ide irtál...én is elakartam...de nekem nem jött össze u.igy voltunk mi is,csak neki bnője lett azon az estén mikor el akartam mondani neki:Sszedd össze magad és állj elé,tudom hogy nem könnyű nekem is iszonyatos nehéz volt...sőt én még mindig elmondanám neki ha nem lenne bnője mert még mindig szeretem hiába tetszik más...sok sikert=)
2010. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De attól félek, hogy ha elmondom neki akkor egy kis hülye csajnak fog nézni aki oda van érte..mert van pár ilyen:/
2010. júl. 14. 11:03
 9/14 anonim ***** válasza:
már bocsi,de inkább nézzen annak minthogy elb.szd ahogy én is tettem=(és sztem ha rendes srác nem fog annak nézni inkább beszélni fog róla veled szval légy bátor és mond el neki az őszinteség mindig az első!=)
2010. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsi,lemaradt 19:39 voltam...
2010. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!