Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de azóta ugyanúgy beszélgetünk. Hiányzik?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek mondta, hogy nem viselte meg a szakítás. Én szakítottam vele, mégis én sírtam... Rosszul jön ki az egész, ha kezdeményeznék? :( Nem tudom, mit csináljak.
2011. szept. 4. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítottatok. Akkor felejtsd el, és keress mást. Ha valóban összeillenétek, és ő lenne az igazi, nem mentetek volna szét.
2011. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én voltam a hülye és tudom, hogy egy idióta vagyok... :( Elbasztam ezt az egészet. Nagyon magam alatt vagyok.

Ja, köszi egyébként a választ.

2011. szept. 4. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Szakítottál, most meg újra összeakarsz jönni? Döntsétek már el nők mit akartok. Decemberben dobott a barátnőm, fél nap múlva bejelentette, hogy sorry, mégis legyünk együtt. Majd 2 hónap múlva megint, bár utána nem jött hogy na mégis jöjjünk össze ismét...Igen, rosszul jönne ki.
2011. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te szakítottál vele, és most vissza akarsz menni hozzá?

Így csak bolondot csinálsz magadból, ez az egyik, a másik hogy ha most te visszakönyörgöd magad akkor úgy fogja érezni bármit megtehet veled!

2011. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, utána én is más szájízzel indultam neki a kapcsolatnak, hogy na akkor most mi lesz, mikor találja ki megint ezt, hogy sorry mégse.
2011. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca.. ***** válasza:

mi köze ehhez az egyik barátnődnek?

megalapozott volta te szakításod? ha igen, akkor majd elmúlik.

ha nem, akkor meg jó nagy hüyle vagy és mentsd ami menthető

2011. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, A barátnő. Mindig ott van amikor kell, legjobb informátorok mindenben, stb. :) Érdekes egy faj A barátnő.
2011. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!