Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? ( mindenki válaszára kiváncsi vagyok: fiú, lány, fiatal, idős )

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember szerint szép vagyok, okos, és kedves. Még se érdekelek 1 fiút se, ez miért van? Már minden barátnőmnek volt barátja, és már a lányok cikiznek is.

14/L Normális válaszokat!


2010. júl. 12. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
akkor vagy az van, hogy az a nagyon sok ember hazudik neked, vagy az, hogy nem látják rajtad a fiúk, hogy elég k.rvás vagy (mert ma az a divat :S)
2010. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát ne ez legyen a problámád h cikiznek. Éretlen dolog az.. Legyél jobb náluk. Várd meg az igazit, eljön:D
2010. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Mert te késöbb fogod megkívánni....de előbb vagy utóbb te sem úszod meg h szerelmes legyél

L/F/idős/fiatal

(remélem benne vagyok a kategóriádban)

2010. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

hát képzeld nekem is ez volt. és tudod miért? mert éretlen vagy, lehet hogy te már úgy érzed kész vagy egy kapcsolatra de a fiúk szerint nem. nekem is mondták hogy szép meg stb, de igazából még nem úgy tekintettek rám hogy ehj de jó csaj, hanem huh ebből milyen jó csaj lesz.

azóta eltelt 2 év, és aki azt mondta milyen jó csajszi leszek, találkoztam pár hónapja. meglátott, aztán egy idő után megismert és eldobta az agyát. tetszettem neki, nagyon is. és azóta sok srác megtalált, hogy lehetne- e köztünk vmi.

szóval majd megérsz hidd el.

L/16

2010. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
sose azt nézd hogy a többi lánynak hány fiuja van, vagy volt, te magaddal törődj, szerintem még rá érsz, hiddel majd eljön az igazi, és ha ki várod a nagy őt, akkor majd meg köszönöd magadnak hogy kivártad
2010. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ne tarsatok beképzeltnek, de szerintem szép vagyok.

Remélem ettől nem tartotok beképzeltnek, mindenki eltudja dönteni, hogy szép e vagy nem.....

2010. júl. 12. 16:59
 7/27 A kérdező kommentje:
Ngayon szépen köszönöm, igazából én nem akarok barátot, sak úgy érzem, hogy emiatt, a lányok lenéznek.
2010. júl. 12. 17:01
 8/27 anonim ***** válasza:

:( kár nemakarsz barátot :)


Am merrelaksz?


17F

2010. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
1 év múlva amikor messze neked lesz a legjobb pasid akkor majd ki néz le kit?
2010. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek :). Azt veszem észre, hogy akik megérdemelnének egy fiút, azok pont nem kapják meg, hanem egy jött-ment lány kapja meg ( ezt ismerősöknél tapasztalatam) és Bp
2010. júl. 12. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!