Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok, ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti mit gondoltok erről? 21 éves fiú 14-16 éves lány?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet ebből kapcsolat vagy nem sok esély van, hogy jól sül el a dolog? Kinek mi a tapasztalata?

Az az igazság, hogy elég fiatalos vagyok külsőre, nem nézek 21-nek ki, inkább max 18-nak szoktak mondani, de volt, aki 16-nak vélt elsőre. Viszont szellemileg meg mindig is érettebb gondolkodású voltam a korombelieknél.


14-16 éves lányok ismerkednétek egy 21 éves fiúval, ha külsőre bejönne nektek vagy ez már túl nagy korkülönbség lenne?


2011. aug. 13. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez a gond a mai világban
2011. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gáz....
2011. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem annyira nem nagy korkülönbség. Én amikor összejöttem a barátommal ő 20 éves volt én meg 15. :) És mai napig együtt vagyunk, ő már 22 én meg 17 és totál jól megvagyunk, szeretjük egymást. :) Én se vagyok az a partyarc liba akinek az a legfontosabb, hogy mindig bulizzon és pasizzon meg ilyenek, nyilván vannak barátnőim meg minden de nekem itt a barátom akit szeretek lassan 2 éve, szóval igen, sztem működne neked is egy kb. velem egy korú csajjal. :) Mondhatni, hogy én is felnőttesen gondolkodom, szüleim meg családom szerint nagyon érett vagyok már, de azért tudok még gyerekes meg hülye lenni ha úgy van. :D De ha egy nagyon gyerekes lányról van szó aki 14-16 éves és még nem érett meg arra, hogy egy komoly kapcsolata legyen (szexuális élettel!) akkor nem fog így össze jönni. Remélem értelmes és hasznos választ adtam! :)
2011. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen egy 54 éves férfibe szerettem bele. Még most is együtt vagyunk.


20/L

2011. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet sokan leszólnak majd, de én egy 15 éves lány vagyok és éppen alakulóban van valami egy 21 éves fiúval. Én érettebbnek tartom magam külsőleg, illetve belsőleg egyaránt a korosztályomnál. Nem tudom még, hogy miképp fog elsülni ez a dolog, de nem tartom esélytelennek, hogy jó vége legyen.
2011. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

14-16 éves. Azaz most kezdi a gimnáziumot, míg a srác már már talán az Msc-t, vagy évek óta dolgozik.

Mégis milyen közös témájuk lenne? Nálam egy párkapcsolat alapja a kommunikáció. Kezdve az aktuális hírektől, a tanulmányok/munkahelyi dolgok megvitatásán át, egészen a hónap végi számlákkal bezárólagosan.

Másik fontos dolog a szexualítás.

14 évesen még nem kéne rendszeres nemi életet élni, míg egy 21 éves férfi már igényli ezt. Nem sok az az 5-7 év, de nem ebben a korban.

20/L

2011. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!