Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt köztetek valaki aki "piszkos"eszközökhöz folyamodott, hogy megszerezzen magának egy nőt vagy férfit?

Figyelt kérdés
Azt mondják szerelemben és háborúban nincs kegyelem! Érdekel ki meddig menne el az igaz szerelem érdekében.Minden történet érdekel,ugyanis történeteket gyűjtök egy hamarosan megjelenő irásomhoz.A legjobbak benne leszek.Gondolok itt olyasmikre,hogy hazudtatok e a cél elérésében magatokról vagy másról,ha szeretőröl van szó,képesek lennétek e bekavarni a házastársnak,hogy kiderüljön a viszony annak reményében,hogy válás lesz,stb stb...nem érdekelnek a kommentek,hogy ez csúnya meg aljas dolog.A való világ érdekel! A szerelem az egyik legnagyobb hajtó erő az életben.Emberek gyilkoltak és öngyilkoltak,háború indult nô miatt.Lássuk ti mire lennétek képesek!:)?
2019. aug. 11. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer meg sulis koromba be martotam a sracot az egyik csaj elott aki tetszett neki de igy sem jott ossze mert mas lanyt valasztot igy el gondolkodtam nem eri meg. Ha kellesz neki akor ugy is te neked fog udvarolni
2019. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer kicseréltem a csaj kocsiján a kereket februári latyakban. Még az alsogatyám is sáros olajjal volt átitatva.

Ennél mocskosabbat elképzelni sem lehet

2019. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Az igaz szerelem érdekében nem kell elmenni semeddig. Olyankor nincs játszmázás, nincsenek hazugságok. Pont ettől igaz.


Neked olyan sztori kell, hogy mire képes valaki hogy ágyba vigyen egy nőt/férfit. Mert maximum az ilyen agyatlan ösztönlényeknél van szükség piszkos eszközökre.

2019. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Hát ez nem egy rövid történet. Volt egy lány akit a neten ismertem meg, még az álmomban sem gondoltam volna, hogy bele fogok úgy szeretni, hogy még 3 évig teperni fogok érte. Tudom elég nagy marhaság volt mégis ő volt az első olyan nő akinek sikerült megváltoztatni, így egy 180 fokos fordulatot tudtam tenni persze pozitiv irányban. Valahogy már a kezdetek óta számára nyitott könyv voltam, pedig sosem tartottam magamat olyan könnyedén megfejthetőnek, illetve nem is voltam annyira beszédes, nem tudtam könnyen nyitni mások felé ez lehet csajozás vagy akár egy szimpla barátkozás, de sokat változtam az ő hatására. (Előtte ha 10 szimpatikus lányból 2-höz odamentem ismerkedni sokat mondok, ma ez az arány sokkal jobb)

Mikor megismertem nem akartam tőle semmit és az elején nála is félénkebb voltam, de idővel feloldottam és nagyon sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, viszont míg el nem tünt egy hónapra addig komolyabb lépéseket nem tettem felé, addig nem vettem észre vagy nem akartam észre venni, hogy nagyon megkedveltem (képeket és videochaten láttuk egymást, szóval nem volt azért zsákbamacska kinézetre sem, egyikünknek sem a másik). Bár ismerőseim és családom is szekált (legalábbis akkor még nem ismertem be magamnak sem, hogy fontos az illető lány számomra) azzal, hogy tetszik a lány számomra, ezeket a tényeket folyamatosan hárítottam. Na de visszatérve a történethez. Mikor eltűnt az éterben akkor kezdtem érezni egy mérhetetlen űrt, hogy valami, de inkább valaki piszkosul hiányzik. Ez időtájt kezdett kialakulóban lenni a lánynak egy kapcsolata (előtte az exével elég durván szakítottak), ekkor kezdtem el igazán bánni, hogy nem léptem felé és elkezdtem féltékenykedni is, amit soha a büdös életben eddig nem tettem. Persze ezt sohasem mondtam neki (hogy mekkora egy farok voltam), de mint említettem nyitott könyvként ezzel ő tisztában is volt. Ezidő tájt vallottam szerelmet neki egy személyes találkozó alkalmával. Ekkor viszonzatlan volt részéről mivel volt más, bár nem voltam közömbös számára. Olyan piszok jól éreztem magamat vele, hogy az leírhatatlan abban a pár órában minden megszünt létezni körülöttem, mintha abban a pillanatban semmi más nem létezett rajta és a társaságán kivül (se gondok, se problémák semmi sem). Az első találka után másnap indultam haza, így is 2-3 órát utaztam érte. Ezek után egyre jobban nyomultam felé, párszor megleptem, amit sokszor mosollyal nyugtázott, amitől én gyakran elolvadtam. Volt mikor egy 12 órás műszak után hazaértem busszal cca. 1 óra alatt, letusoltam aztán kocsiba pattanva leutaztam hozzá csupán azért hogy élvezzem a társaságát, még akkor is ha hulla fáradt is voltam, ekkor feküdtünk le először, párja épp kint volt külföldön én csak éltem a lehetőséggel :D Utána még jó ideig együtt voltak, persze mellette én is ápolgattam elég jól, volt rá példa arra is hogy épp telefonon beszélgettek, közben én meg keféltem. Ott borult a bili, mikor terhes lett tőlem, és kiderült, hogy a csávója steril volt, persze ezt senki sem tudta. Ekkor döbbentem rá mekkora egy szemét voltam, hiába is szerettem ezt a lányt ez nem mehetett így tovább, ezért kérdés nélkül megszakítottam a kapcsolatot vele, bár akkor rohadtul fájt ez a döntésem, de így utolag jól döntöttem.

Na röviden és tömören ennyi, kihagyva néhány a részletet

2019. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszönöm 4/4 az ilyen storyk érdekelnek.
2019. aug. 11. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem 4-es. Miért szakítottál, hisz szereted azt a lányt, a gyerek is tőled lenne. Inkább neki kellett volna otthagyni a másikat és nektek együttmaradni.
2019. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt én sem èrtem...
2019. aug. 11. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán az igaz szerelem. Összevissza kefélés, gerinctelenség, felcsinálás. :DD
2019. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rég olvastam ilyen aljas és szemét történetet, mint a négyes. Rohadjon meg az ilyen.
2019. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

#4-es vagyok. Igen aljas volt, és talán az akkori magamat szembeköpném. De egy ilyen kapcsolathoz igen is két fél szükséges és piszkosul tudott az a lány manipulálni, szóval nem csak az én hibám volt, ami történt.

Lehet életem egyik hibáját követtem el akkor, hogy abbahagytam vele a kapcsolatot, de fene tudja. Tulajdonképpen mikor megtudtam hogy terhes (bár tartottam az apaságtól, de vele szívesen vállaltam volna) választás elé helyeztem, hogy akkor mit szeretne és elfogadtam bármi is legyen és hát számomra negatív kimenetelű választ adott. Ezt elfogadtam és onnatól megszakadt a kapcsolatunk, még ritkán írunk egymásnak, de semmi több nincs már köztünk.

Igen sokat tanultam ebből, egy dolog szép volt benne, hogy könnyebben ismerkedek, nyitottabb lettem, de nem leszek már annyira naív és idióta módon szerelmes.

2019. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!