Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lassan a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan a barátommal 1 éve együtt vagyunk, de nagyon nehézkesen indult el a kapcsolatunk. Hónapokig küszködött a srác, hogy megszerezzen engem, végül megpróbáltuk.

Figyelt kérdés
Egészen jól megvoltunk/megvagyunk, de most így a 11. hónapban érzem, hogy nem akarom én már ezt annyira. Egész évben talán ha kétszer volt egy kisebb vitánk, és nagyon becsülöm őt, úgy gondolom ritka az ő fajtája, de túlságosan ragaszkodó, és megfojt a szeretetével. Én nem a kis dédelgethető típusú lány vagyok, és most látom, hogy nem illünk annyira egymáshoz. De ugyanakkor azt hiszem nem tudnék találni nála gondoskodóbb barátot. Egyszerűen képtelen vagyok magam elhatározni.

2014. márc. 24. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor beszéljétek meg, hogy mi van. Mondd el neki, hogy neked mi kell, mi sok, mit szeretnél máshogyan, mit értékelsz benne, és mi nem tetszik. Kommunikáció!! ha viszont nem szereted, akkor próbálkozhatsz a "legyünk barátok" dumával. Kis esélye van, hogy összejön, de sokkal valószínűbb, hogy megbántod és elveszíted vele. Viszont nem tehetsz jobbat, amennyiben nem szereted őt.
2014. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már kitűztem egy napot az elbeszélgetésre, mert javítani akarok a helyzeten, de egy kis részem pedig végleg elhagyná. Ezért nehéz...
2014. márc. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!