Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti újra összejönétek az exetekel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti újra összejönétek az exetekel?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki újra összejött a régi párjával, ha igen akkor miért és mennyi idő után?

2019. aug. 11. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék, de nem lesz már rá esély
2019. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megpróbáltam, pedig előtte is ez ellen voltam... Nem jött ki jól. Nem jönnék össze egyikükkel sem, mert okkal szakítottam, megoldhatatlan problémák és elvek miatt, amikkel nem tudtunk mit kezdeni (és ez a későbbiekben sem változik). Ha nem emiatt, akkor meg azért, mert olyan sebet hagyott bennem, ami miatt nem tudnék hozzá vonzódni.


Például egyikük kiment külföldre és erről meg sem kérdezett. Semmi baj nem volt köztünk, de komolyan kössem össze az életem egy olyannal újra és örökké (ha nem így gondolok rá, minek jöjjek össze vele), aki ennyire szarbavette, hogy nekem ez hogyan esik és ennyire nem gondolkodott párban? Nekem ez nagyon fájt és lehet, hogy most már örökké itt lakik a szomszéd kerületben, vannak dolgok, amiket nem lehet kitörölni.


Egy másik exem a karrierje miatt szakított velem, mert szerinte nincs ideje kapcsolatra. Nekem család kell és férj... Komolyan adjak egy esélyt megint annak, aki mellett egyedül fogok éjszakázni, mert azóta is arra veri magát, hogy felsővezető?


A harmadik erőszakos volt és zaklatott... Aki egyszer ilyen, az ilyen is marad. Nem jövök vele össze, pedig kezdeményezett is nem egyszer, mert tudom, hogy benne van ez az énje és ugyanúgy nem látszik, mint ahogy akkor sem, mikor összejöttünk.


A harmadik meg buta. De tényleg buta. Sosem voltunk lelkipajtik igazán...


Én pedig nem vagyok az a fajta, aki ha beül egy étterembe, az étlapról mindenképp választ valamit, ha már ott van. Akkor inkább keresek egy másik helyet. Annyi jó férfi van a világon, sokkal jobb partik, minthogy ezekre szoruljak.

2019. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyikkel összejöttem újra, de csak azért, hogy tisztességre neveljem.Megmutattam neki, hogyan is kell egy érző emberrel tisztességesen szakítani, és nemcsak lelépni szó nélkül. Az arca mindent megért, amikor láttam, hogy elgondolkodott a saját viselkedésén.

A legutóbbival(5 éve volt), ha fizetnének sem.

2019. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyikkel igen.
2019. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én nem. Én voltam az, aki szakított, szép is lenne, ha vissza akarnék menni.
2019. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Nem véletlenül ex.
2019. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Soha
2019. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Nem működik.
2019. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha ő lenne az utolsó férfi a földön akkor lehet, mert a szükség nagy úr, és nem volt csúnya gyerek. Viszont nem ő az, és nem kínzom magam fölöslegesen a személyiségével
2019. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, valamelyikkel nagyon nem.
2019. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!