Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek ha a párotok jóban lenne az exetekel?

Figyelt kérdés

Szakított a volt párjával mert nem működött vele és egyfolytában csak az agyára ment a háta mögött folyton szidta stb stb... már menekült ebből a kapcsolatból.

Miután szakított vele hirtelen egy forduló pont vette kezdetét szépen fokozatosan enyhült a véleménye róla és elkezdte szépíteni a dolgokat (mármint azokat amiért annyira ki volt borulva mikor együtt voltak) és mint két jó barát olyan beszélőviszonyban vannak egymással.



2017. ápr. 13. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Én személy szerint ilyen szituációban már megégettem magam csúnyán úgyhogy én kicsit elfogult vagyok a szotirval kapcsolatban.

- Mióta vagytok ti együtt?

- Mennyi idő telt el a szakításuk és a ti románcotok kezdete között?


Ha végülis ő maga nem tud újra kapcsolatot elképzelni, mert az exe annyira kiidegel, hogy maximum haverként tud rá tekinteni, akkor nincs okod aggodalomra. Ha látsz egyéb gyanús jeleket (találkoznak stb.) akkor légy résen, jogod van tudni, hogy nem csak búfelejtésnek vagy-e jó.

2017. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a kérdésre nem sikerült csak válaszolnom :)


Magamat ismerve, igen, én féltékeny lennék. (voltam is)

2017. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az lennék.

És a magam részéről sem támogatnám, hogy jóban legyek bármelyik exemmel, az sose vezet jóra.

Én nagyon rába$ztam erre. A jelenlegi kapcsolatom talán pont azért sikerült, mert mindketten lezártunk mindenféle kapcsolattartást az exekkel.

(Kivéve, hogy van egy lányom korábbi kapcsolatból, és az apja látogatja, meg elviszi. De ez így ennyi, és nem tovább, főleg, hogy pont miatta nem működtek a kapcsolataim anno.)

2017. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En kikeszulnek tole, semmikepp nem viselnem el.
2017. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:
100%

Az ő exével, úgy érted a kérdést, ugye?

Nem zavarna, de a te esetedben nem erről van szó.

Ők most hozzák helyre, amit elrontottak, szóval nem anyira (sokáig) te párod.

2017. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én már előre sajnállak téged :(
2017. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon ritkàn van jó vége. Nekem volt lakótársam akivel évekkel előrte jártam, ok volt. Volt másik lakótárs akivel évekkel korábban kavartunk. Oké volt. De ezek alkalmatkanok voltak igazaból kapcsolatnak... Viszont pár éve dolgozom együtt egy még másik exemmel. Vele régen jó volt... ő rakott ki. Ez furább. Baj ebből sem lesz, már megtanultam kezelni. De meg ilyen tapasztalatok után is kellemetlen. Ha ez a sok minden nem történt volna meg, ezt most nem tudtam volna megállni.


Pont emiatt nagyon féltékeny tudok lenni barátom egyetlen exére, mert nem tudom, hogy ő hogy tudnà kezelni. Teljesen más lány haverjaival elmehet, az nem gond, de szerintem a legtobb ember az exeit nem tudja kezelni...

2017. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!