Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Nem értem a srácot.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Nem értem a srácot.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,nemrég ismertem meg a falumba egy 29éves srácot akivel látásból már ismertük egymást. Láttam,hogy fennt van egy társkeresőn és ráírtam. Erre felvett msnre és írta,hogy nagyon tetszek neki és szimpi vagyok.De elárulta,hogy van bnője már 2éve,de nemigazán jó a kapcsolatuk,de viszont nem 100% hogy el is hagyná a lányt.A lány elég messze is lakik tőle,kb hetente egyszer találkoznak.De engem meg egyfolytába keres telefonon,hív bulizni,meg mivel imád vadászni egyik nap írta,hogy lenne e kedvem elmenni vele.Mindig msnen érfeklődik,hogy van e új barátom,ezt se értem,hogy miért.Mit akarhat tőlem?
2010. júl. 12. 21:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
bár tudnám h mit akar...de ha csak testi kapcsolatot akar akkor nem megyek bele semmibe
2010. júl. 12. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!