Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Mi baja van?

Figyelt kérdés
Van egy két évvel idősebb fiúbarátom,akivel régen majdnem összejöttünk.Nagyon jól elvoltunk együtt,megvolt a közös hang.Amikor már valószinű volt,hogy összejövünk,ő azzal a szöveggel pattintott le,hogy ő nem elég jó nekem,mert ő most csak egy dologra tud koncentrálni,amit tőlem úgysem kap meg,és nem akar nekem rosszat azzal ha járnánk.Azóta jó barátok maradtunk.És most azt mondja,hogy megigéri,hogy hűséges lesz hozzám és rá sem néz más lányra,ha én egy hónapon belül megadok neki amit akar.De én már megmondtam neki,hogy nem akarok vele járni.Mi baja lehet?
2011. okt. 20. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
dugni akar!
2011. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom.de mondtam,hogy úgysem kapja meg tőlem ezt.
2011. okt. 20. 18:04
 3/7 anonim válasza:
:))
2011. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, csak dugni akar, azt te meg (még) nem, ha nem érti meg ne is találkozz vele! Amit nem akarsz, azt nem kell megtenned!
2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már elfelejtettem,de ő nem képes ezt felfogni vagy nem tudom.Mindig jön az ilyen szövegekkel.
2011. okt. 20. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Köss kompromisszumot. Mondd neki, hogy nem dughat csak nyalhat, így mind a ketten jól jártok.
2011. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én azt sem akarom,hogy nyaljon!Én már semmit sem akarok tőle!
2011. okt. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!