Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik nekem valamiben a barátom? Vagy hogy lehetséges ez? Aki jártas a facebookos, wifis dolgokban az írjon?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy este majd ír facebook chaten, de mégsem keresett. Holott láttam, hogy facebookon posztolt képeket aznap este. Viberen is elérhetőnek láttam, ezekszerint volt wifije. Viszont a facebook chat az üzentküldésnél először szürke és fehér pipát mutatott nálam, mikor dobtam rá egy mi történt veled és hol vagy kérdést. Hogy lehetséges az, hogy a viber online mutatja, facebookon posztolgat, de messengeren a saját üzeneteim mellett ilyen pipákkal látom most? Volt egy kis összezördülésünk és létezik, hogy most emiatt figyelmen kívül hagyja az üzeneteimet? vagy más csajokkal is kavarhat vagy csak túlreagálom?

2019. aug. 13. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez alapjan olyan mintha a te uzenetedet nem olvasta volna el csak!

Viszont a Messenger sokszor engem is jelrz,hogy online vagyok pedig közben nem is!

A Viberen is elöfordult,de az csak ritkán és azután mindig "helyreállt" az eredeti időpontra.

Miért nem hívod fel?

Csak hogy aggódtam érted,mi újság,jól vagy?! 😊

2019. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudom, hogy messengeren akkor nincs kezbesitve, csak elkuldve, ha be van kapcsolva az uzenetek figyelmen kivul hagyasa opcio. Mert ha nem lenne, minimum kezbesitve lenne. Foleg, ha volt fent. Amugy, eleg bugos az a sz*r, de ez nalam altalaban mukodik.

Azt meg nem tudom, hogy mas csajjal ir-e, azt kerdezd tole. :D

2019. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ú rz nagyon bonyolult. Hát a messengernek vannak hibái, többek között, hogy olyankor is jelez egy illetőt, amikor már rég nincs messenger közelben vagy pedig ha pusztán csak kapcsolódik a netre.

Emellett pedig az is lehet le van némítva az üzenetet. Az elmondásod alapján szerintem csak a Tiéd nem olvasta el, hiszen ha posztol a facebookra biztos ránéz a messengerre, tehát így vagy úgy, de látnia kellett volna, hogy írtál.

Szerintem hívd fel és kérdezz rá, hogy miújság, hogy van?! Nincs e baj, nagyon el van tűnve

2019. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha face pipákon múlik a kapcsolat, akkor hagyd a fenébe.
2019. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta az üzeneted, csak nem olvasta el. Olyan nincs hogy a Messenger és a Viber is jelzi hogy elérhetö és még sincs fenn. Előfordulhat téves jelzés, de hogy mindkettőn? Ilyen véletlenek nem igazán vannak. Posztolt is. 100% hogy online volt,
2019. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viberen elérhető volt. De messengeren csak annyit látni, hogy messenger. Nem írja, hogy mikor volt utoljára elérhető. Amikor utoljára beszéltünk, még kézbesítve voltak az üzenetek és visszaszámlált az idő, hogy mikor volt elérhető. Azóta semmit nem ír ki ilyet és csak pipa fehér kör az üzenet is
2019. aug. 13. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak messenger van és nincs idő, akkor ki van kapcsolva a chat láthatósága. Az üzeneted meg ignorálta, nagy valószínűséggel, ha nem kézbesíti, mivel veszekedtetek. Jó gyerekes a barátod. A mostani vibert nem ismerem, de ott is ki lehet szerintem kapcsolni a láthatóságot. Lehet, hogy ott elfelejtette.
2019. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!