Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdeklem meg, mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdeklem meg, mit gondoltok? Mit gondoljak en? Rosszul latom a dolgokat?

Figyelt kérdés
a volt baratom meg mindig bejon nekem...:)most is ugyabugy erzek mint az elejen pedig mar vege van...amit furcsanak tartok az az h talan en is erdeklem ot....megved,tavol tart mas pasikat tolem,ugy vettem eszre h szivesen van velem,de ami mind ez ellen szol az az h nm ir....neten sem...de mikor talalkozunk latom h szeret velem lenni es a leheto legtobbet van velem....mit gondoltok???
2010. júl. 12. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a fosért szakítottatok?
2010. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer lépni. Ki szakított? Miért lett vége?
2010. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valahogy elhidegultunk egymastol...egyre tavolibbnal ereztem magamtol...a kapcsolatnak en vettem veget de ahogy eszre vettem nm nagyon izgatta magat...
2010. júl. 12. 22:38
 4/6 A kérdező kommentje:
egyszeruen nem mondott semmit elfogadta es tovabbleptunk...
2010. júl. 12. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint mégsem veszi félvállról, hogy nem vagytok együtt. Ez jön le abból, amit írsz, meg szerintem lehet azt érezni, ha valaki nőként néz ránk, és többet érez (mint ahogy te is érzed). Én a helyedben megkérdezném tőle egy gyanús megnyilvánulása után, hogy ezt most miért mondtad/csináltad?

Szerintem akar téged:)

2010. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat koszonom talan egyszer megkerdem....de vannak pillanatok amikor erzem h barmit megtenek h ujra osszejojjunk maskor meg ugy erzem h nem erdekel....
2010. júl. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!