Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog végre elmúlni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog végre elmúlni a szorongás? Működhet ez így?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egy 20 éves sráccal járok 4 hónapja. neki előttem volt egy 2 éves kapcsolata... amiről, mikor összejöttünk, aztmondta, hogy már teljesen kiheverte. (a lány hagyta el, és a barátom még sokáig próbálkozott nála, eredménytelenül..) úgy tűnt, igazat mondott, nem érdekelte a lány, minden szép volt és jó... de kb egy hónap múlva a csajnak eszébe jutott, hogy vissza akarja kapni a barátomat... és találkoztak.. és aznap hazudott nekem.. hogy fáradt.. és egy héten keresztül gondolkozott azon,hogy újra kezdje-e vele, vagy velem maradjon. (én ezt időközben megtudtam..) szóval kiderült minden, nekiszegeztem a kérdést, hogy mi az, hogy találkozott vele.. és elmondott mindent őszintén, hogy nagyon sajnálja, de mégis csak 2 évig jártak, nagyon nehéz ez neki stb, és végig kellett gondolnia. tehát azután a bizonyos "1 hét gondolkodás" után találkozott a lánnyal és elküldte, végleg lezárta magában a dolgot, és megmondta neki, hogy nem akarja látni többé. a csaj írt nekem akkor egy e-mailt, hogy a barátom őt még mindig nem felejtette el, és mindent megtesz azért, hogy ne is tudja, el fogja venni tőlem stb... ez persze azóta sem sikerült neki, boldogok vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon. Viszont az a gond, hogy azóta a kis hazugság óta, hogy ő fáradt, és közben a csajjal találkozott, néha vannak kételyeim, hogy vajon megint hazudik-e nekem... és majdnem minden éjjel benne van az álmomban a volt bnője, és sírva kelek fel mindig... mert azt álmodom, hogy összejönnek, elhagy miatta, stb... nagyon rossz, mikor lesz már ennek vége....??? Mit tegyek?? számtalanszor átrágtuk már a témát, megbeszéltük, hogy elfelejtjük ezt az egész volt barátnős mizériát, és ő el is tudja felejteni, úgy tűnik, de én bármennyire szeretném.. mindig az eszembe van, hogy gondolkozott rajta, hogy visszamenjen hozzá..... :((
2010. júl. 13. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő túlvan rajta , akkor neked is túl kell lépned:) Legyen egy picivel több önbizalmad:)) Szerintem ennyi ami hiányzik ebből az egészből:) Pedig nincs okod aggódni hiszen téged választott, melletted van:) Ezek szerint mégis valamivel jobban magadhoz kötötted mint az ex párja:) A másik dolog egy visszautasított nőtől ne várj sok jót:) Mi nők nagyon gonoszak tudunk lenni ha visszautasítanak:) Neked szerintem csak annyi a dolgod hogy tegyél meg minden tőled telhetőt , hogy működjön a kapcsolatotok:) sok sikert.)) És felejtsd el az ex barátnőt, no és adj esélyt a párodnak , hogy bizonyítson neked:)
2010. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!