Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Mit tennétek a helyembe? Hogyan kezelnétek? És most nem azok a sablon dumák érdekelnek, h hagyjam a fenébe, keressek mást, stb. Hanem ha tényleg szeretem, és vele akarok lenni, mit tegyek!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő...


Párom betegesen féltékeny,olyannyira h ha már pl egy ffi munkatársam az ismerősöm lesz facebookon, akkor hisztizik, h azonnal tiltsam le!

Ha nem teszem, akkor nekem ez a pasi biztos fontosabb, mint ő ...

Rosszabb esetben szakit velem, mondván ,h én nem tudok viselkedni, és ez egy komoly kapcsolatban nem megengedett....


Ha már egy pasi egy v több képemet lájkolja facebookon, akkor az biztosan megakar d"""ni, és én tegyek ellene, úgy h tiltsam le az illetőt, stb ....


2019. aug. 15. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél erényövet. Jobbat nem tudok.
2019. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megtagadnám a "kérését". Egyrészt nem tartozol számadással, és pont hogy jobbik esetben szakít veled, legalább vége lesz ennek a kínlódásnak vele.
2019. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

menekülj.


ez bánatlmazó, kontrolláló párkpcsolat, ezt nevezik érzelmi erőszaknak.


de akard megoldani, mert még több sérülést szerzel, másrészt mit eszel egy ilyen faszin, aki téged tárgyiasít, és nem kezel autonóm, szabad, felnőtt emberként.

2019. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2019. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
jav. NE akard megoldani...
2019. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele a játszmáiba. Ha kéri, követeli, hisztizi, akkor egyszerűen nem-et mondasz rá. Nem fogod letiltani. Ha nem tetszik neki, az az ő baja. Legalább hamarabb kiábránduslz belőle.
2019. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Töröld magad facebookról!
2019. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha vele akarsz maradni, és ő nem változtat, akkor neked kell elfogadnod.

Ne vedd fel a férfi ismerőseidet, és töröld le a fotóidat facebookról. Ezek miért teljesíthetetlenek? Miért kötelező neked megosztanod fotókat?

Azt sem zárnám ki, hogy te is olyan típusú vagy, aki hűséges, de azért imád a középpontban lenni és flörtölgetni, szórakozni.

2019. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális dolog, ha valaki azért szakít veled, mert egy kollégád ismerősöd lett facebookon. Neki nincsenek női ismerősei? Ez beteges szerintem... küldd el pszichológushoz.
2019. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos önértékelési zavara van, amivel csak ő tudna kezdeni bármit is.

Most jönne, hogy hagyd a fenébe....de nem mondom.

Két dolgot tehetsz:

1. elviseled a hisztizését és a zsarolást, bízva benne, hogy egyszer felnő a kapcsolathoz.

2. megadod neki a Facebook jelszavad és minden hozzáférést...Most szólok, ha erre a végletekig beteg önfeladásra döntesz az sem lesz elég...

Mert mint írtam, vele van a baj, ezért Te sosem tudsz úgy viselkedni, hogy ne találjon okot féltékenykedni.

2019. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!