Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok, ha egyre inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, ha egyre inkább azt érzem, hogy nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Érzem a társadalmi nyomást, mindenhonnan az elvárásokat, a párom is szeretne majd gyereket, ha ott tartunk és szeretném boldoggá tenni.

De én most 23 évesen azt érzem, hogy semmilyen anyai ösztön nincs bennem, nem vágyom gyerekre, nem azért tanulok, hogy tönkretegyem utana a karrieremet, mert persze úgyis a nőnek kell otthon maradnia, a nőtől kérdezik meg az állásinterjún, hogy mikor akar gyereket akkor is ha tilos megkérdezni...

Rossz embernek érzem magam emiatt, önzőnek, de én saját életet akarok, nem pedig feláldozni magamat. A párom azt mondta, nem fog otthon maradni a gyerekekkel, ha lesz nekünk, mert nem teheti, de én akkor miért tegyem meg, mert nő vagyok? Nem érzem igazságosnak ezt az egészet.


2018. máj. 17. 18:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Majd évek múlva térj vissza a kérdésre, még fiatal vagy. Addig változhat. Ha akkor sem akarsz, akkor ne nem vállalni.
2018. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
10 év múlva is ráérsz ezen agyalni. Addig meg ne foglalkozz a témával.
2018. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1.: igen, gondoltam erre, csak közben meg nyomaszt, hogy mi van, ha "így maradok"? A párommal lassan három éve együtt vagyunk, minden jó vele, de ő akar gyerekeket, nem akarom elvesztegetni az idejét, ha végül kiderül, hogy én nem.

Úgy érzem, többet szeretnék a szülői szerepnél, ami tudom, hogy egy csodálatos dolog, de azt látom, hogy tönkretenné azt, amit én szeretnék elérni az életben.

2018. máj. 17. 18:08
 4/28 A kérdező kommentje:
2.: a nők gyerekvállalásánál előforduló problémáknak akkor már elkezd nőni a kockázata én pedig nagyon nem szeretnék mondjuk egy Downos kisbabát...
2018. máj. 17. 18:09
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
En mindig azt mondom, hogyha harom hetre valoban gyerekeket kene nevelnie a leendo szuloknek egy fajta probakent, a 99%-uk utana ugy huzna a kotont meg a fejere is hogy csak na :")).
2018. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
De miért akar a pasid gyereket, ha nem maradna vele otthon? Hogy szülj magadnak hobbit?
2018. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
5.: kényszeresen odafigyelek a védekezésre :D de ha meg mégis baleset történne,akkor sem tartanám meg. Lehet, hogy ezért elítéltek, de nem érzem, hogy tudnék anya lenni azzal a tudattal, hogy minden tönkrement, amit építgetek.
2018. máj. 17. 18:12
 8/28 A kérdező kommentje:
6.: hány férfit ismersz, aki otthonmarad az újszülöttel az első fél év után? Hiába támogatja a törvény, én egy ilyet sem ismerek. Ez nem azt jelenti, hogy ő nem akarja kivenni a részét a nevelésből, de kispapaszabadságot nem akar kivenni (vagy bárhogy is hívják), én meg fölakasztom magam, ha otthon kell maradnom egyedül két évig egy gyerekkel
2018. máj. 17. 18:14
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne vállalj addig amíg nem érzed a késztetést!

Közöld ezt a pároddal is, így fair play!

2018. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ezzel baj, férfiként így vagyok ezzel én is. Soha.


De a párodnak meg joga van hozzá, ha ez a vágya. Ahogy neked is, ha nincs. A megoldás, hogy leültök, őszintén megbeszélitek és ha mást akatok, különváltok. Senkire nem lehet ezt rányomni. Nem is szabad. Következő ismerkedésnél meg hozd hamar szóba és legyen szempont. Nálam is az volt. Senkit nem fosztok meg tőle, de tőlem senki nem lesz terhes. Akkor nincs kapcsolat és meg van oldva. Így korrekt.


27/F

2018. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!