Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány - 14 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány - 14 éves fiú kapcsolatát bünteti a törvény? Erkölcstelen?

Figyelt kérdés

A lány fiatalabbnak néz ki, és éretlenebb a koránál.

A fiú szűz, a lány nem

A lánynak volt már korábban kapcsolata, a fiúnak nem.



2019. aug. 16. 12:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
22%

asszem megrontas kategoria

de amugy el nem tudom kepzelni egy 20 eves lanynak mi kellhet egy 14 eves kisfiuban.... groteszk

2019. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A fiú nem kisfiús már
2019. aug. 16. 12:50
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
14+ hetero kapcsolat nem törvénytelen
2019. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%
Reverse-Timike?
2019. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%

#1


Ugyanaz, ami a negyvenes fickóknak a tizenéves kislányokban🙄

Amúgy erkölcstelen. Nem büntetendő, de elég gáz.

2019. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

14 éves voltam amikor bejeztem az általános iskola 8. osztályt. (15 évesen kezdtem a gimit).

20 évesen már túl voltam az érettségin és elkezdtem az egyetemet.

Az alatt a 6 év alatt nagyon sokat fejlődött a személyiségem, élettapasztalatokat szereztem, komolyodtam.


Mindkettőtöknek korban jobban passzolót kéne választania.


24N

2019. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem.
2019. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

De a lány éretlenebb a koránál

A fiú érettebb a koránál

2019. aug. 16. 13:09
 9/32 A kérdező kommentje:
A lány elég gyerekes, és egyáltalán nem néz ki idősebbnek a fiúnál.
2019. aug. 16. 13:11
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

A legfontosabb:

Ha egyetlen nappal is a fiú 14. születésnapja után szexelnek, akkor minden legális.


Ha előtte, akkor ne tudjon róla más. :DDDDD


Ha nincs szex (nemcsak a közösülést értem ide, hanem mindenfajta intim testi együttlétet), akkor szintén legális. Ha csókolóznak, azért sem hiszem, hogy büntetőeljárást indíthat bárki is. Egy petting miatt (ha megtudják) viszont szerintem igen.


Az erkölcs egy másik dolog....

Szerintem a 14 éves fiúk döntő többsége (én magam is annyi idősen) boldogan benne lenne abban, hogy egy 20 éves lány bevezesse a szerelem testi részébe.


Szülőként a 20 éves lány apjaként azért elbeszélgetnék vele, miért kell neki 14 éves fiú. A 14 éves fiú apjaként megértőbb lennék (visszagondolva akkori önmagamra).

Függetlenül az életkoruktól, szeretnék megismerkedni partnerükkel, mert magára az EMBERRE viszont kíváncsi lennék. És ha partnerük emberi oldalával lenne kifogásom, azt viszont elég markánsan gyerekem tudomására hoznám.

2019. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!