Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Tanárom fiába szerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tanárom fiába szerettem?

Figyelt kérdés

Tanárral nem tudnék összejönni, nem is akarnék soha. Viszont az egyik tanárom fiába teljesen belezúgtam. Nem járunk egy suliba egy "véletlen" kapcsán ismerkedtünk meg, de az anyja tanít. Nem akarom, hogy észrevegye, amit érzek, mert szerintem nem lenne etikus összejönni vele. Bár gondolom a törvény nem bünteti. Szerintetek beleférne?

17/L 20/F


Minden normális választ előre is köszönök!



2014. szept. 19. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az etikához. Miért ne jöhetnél össze a tanárod fiával. Nincs ezzel semmi gond, hajrá, drukkolok nektek ;)
2014. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Az anyja volt a tanárom, na de onnantól kezdve lett velem csak igazán kipackázva. Nyugi, anyuci megmutatta, ki a góré nekem.
2014. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm :) , de attól is nagyon félek, amit a #2 írt.
2014. szept. 19. 12:42
 4/6 anonim válasza:
Nekem az egyik osztálytársam jött össze az egyik tanárunk lányával. Nem volt semmi kivételezés vele szemben.
2014. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ez amit az előttem lévő írt! :D De hajrá! Én azt mondom hogy kezdj el vele beszélni! ;)
2014. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia :) Elég hasonló helyzetben voltam pár éve, a srácot apukám tanította én meg a fiúval randizgattam (lány vagyok :P). Ha a tanár nem olyan, hogy rossz jegyet ad/pikkel rád emiatt akkor egyáltalán nem para. Mi jártunk a fiúval aztán szakítottunk, de nem volt belőle semmi gáz.

21/L

2014. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!