Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom megnézni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megnézni, hogy a párom chatel-e Messengeren titkos ablakban?

Figyelt kérdés

Van ez a hülye új funkció, hogy lehet titkos beszélgetést nyitni, sőt, még időzítő is van az üzik automatikus törlésére... (tiszta undorító különben)


És idegesít, mert naponta többször fent van chaten negyed-fél órákat, úgy, hogy nekem sokszor nem is válaszol 😏 És tudom, hogy nem csak azért zöldít neki a chat, mert be van kapcsolva a net. Csak akkor zöldít, ha Facebookon a játékra pontokat aktivál (ez pár másodperc) vagy ugye nyilván valakivel chatel...


Köszönöm a válaszokat (a kérdésemre!)


2019. aug. 16. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok egy infózseni, de a titkos ablakot nem azért nevezik titkosnak, mert nem lehet tudni róla? Inkább kérdezd meg a társad, nyitott-e ilyet!
2019. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Ez van.
2019. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezt csak kémprogrammal lehet, azt is csak rootolt vagy jailbrakelt telefonon.

33/f

2019. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Jól mondja a 3 as. Sajna ez van.


Amúgy amikor már gyanúsítgatás van ,akkor álltalában alapja is van.

Én is ráéreztem mikor az exfeleségem elkezdett másokkal dumálgatni. Pont akkor sikerült egy kémprogramot tennem a gépére mikor a fickóval szobára mentek. Minden kis apró részletről a zsebemben volt a bizonyíték. Hányinger...

Szal ezzel csak azt akarom mondani hogy míg itt engem is leoltottak hogy bunkóság más gépében,telójában turkálni, addig én úgy gondolom az a bunkóság ha valaki megcsal!

2019. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha az üzenet törlődik is, maga a beszélgetés ott marad a listán. Kivéve, ha törli. De ez olyan hülyeség, hogy ennyire féltekenykedsz meg turklász a mobiljában. Miért nem bízol benne? Van konkrét személy is, akire gyanakszol, hogy biztos azzal dumál?
2019. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Csak hogy jobb kedved legyen: be lehet állítani, hogy ne látszódjon, hogy aktív az illető. A párod is biztos ezt teszi és sokkal többet beszél, csak néha elfelejti, és akkor látod, hogy online van :)
2019. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem a Facebook újítása undorító, hanem azoké, akik a párjuk megcsalására használják.

Őszintén, minden jóindulattal tanácsolom, hogy hagyd a fenébe. Ahol már figyelned kell, hogy hány percig aktív meg ilyenek, ott miről beszélünk? Egy jó kapcsolatban van bizalom.

2019. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát, nagyon hülyén működik neki a Messenger. Fellép pl 8:00-kor,ír egy pár sort, majd a WiFi marad, de bezárja a Messenger ablakot is, és lezárja a billentyűt, erre a Messenger folyamatosan azt mutatja, hogy zöld - elérhető. Még 10 perc után is. Hiába frissítek rá, nem írja ki, hogy x perce volt aktív. Erre előveszi a telefonját mondjuk 8:10-kor, belelép olyanba, ami abszolút nem internetes (pl hívások), és mondjuk 8:15-kor azt írja ki neki, hogy 5 perce volt elérhető.

Szóval bonyolult, de tök hülyén mutatja az időt ez a Messenger. Ja, és ezt együtt néztük, mert tegnap rákérdeztem.

2019. aug. 18. 07:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A Messenger nem hibátlan.


Pl az egyik típusú telefonon 7x24-ben zöld valaki. Nem akartam elhinni infoskent, hogy van ilyen bug, a kollégákkal nézegettük pár órát, és tényleg van. Dobtunk róla ticketet a gyártónak, azóta is megvan.


Láttam már olyat is, ahol sehogy sem lehetett rávenni a telefont, hogy a messengeren zöldnek mutassa magát


(Olyan programmal foglalkozunk, ahol fontos lenne ilyesmit látni, de olyan szutyok a ki mikor online rendszer a messengerben, hogy nem lehet rá építeni)

2019. aug. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez már elmebeteg, kérdező... De hogy jobb napod legyen: nem csak a messenger létezik. Sőt, élőben is lehet flörtölni, az az igazi buli, ott egyből szinbtet is léphet, ha meg akar csalni... ;)
2019. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!