Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van olyan, hogy a barátnőtök féltékeny, ha más nővel is beszélgettek? Hangsúlyozottan beszélgettek, nem pedig flörtöltök!

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 19:44
 1/5 anonim válasza:
68%

Szia, én lány vagyok, de gondoltam válaszolok :)

Néha... Ez inkább attól függ, hogy pl milyen hangsúllyal beszél azzal a lánnyal, vagy mennyire figyel rá.

Na már most, eddig nem voltam nagyon féltékeny, nekem is van fiú barátom. Ha ez mégis megtörtént én a hisztizés helyett próbáltam megbeszélni. Elmondtam, hogy nekem mi esik rosszul ebből és arra onnantól figyelt.


Viszont ha nagyon féltékeny, egy idő után a kapcsolat ki fog hűlni, hisz inkább menekülni fogtok egymástól.


Remélem segítettem :)

2019. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy féltékeny voltam, mert a barátom az egyik kolléganőjével chatelgetett.

De mondjuk engem már ott zavart nagyon a dolog, amikor kollégái alatt, csak a lányt említette és sokat kezdett mesélni róla. Meg, hogy milyen szép, nem is érti miért nincs senkije.

Meg amikor írogatott vele, annyira belemerült, hogy azt se vette észre mit mondok neki.

Azóta megismertem a lányt, és tudom, hogy nem kellene neki. Plusz azt is tudom, hogy a fiú haverjaival is tud úgy csevegni, hogy meg se hallja mit mondok neki. :)


Ennek már másfél éve. Azóta nem volt ilyen lány barátja, szóval ha hirtelen elkezdene megint csevegni valakivel, biztos rosszul érintene újra.

2019. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem gyorsan le kell állítani a barátnődet ilyen helyzetben, mert eldurvul, minden hülyeség miatt féltékenykedni fog. Valószínűleg először megsértődik, de inkább ez legyen.
2019. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de ha megbeszélem vele a dolgot, hogy tényleg csak barát, meg semmi komoly, akkor abbahagyja a hisztirohamot.

Viszont ha pl. boltban a kasszánál kezd el velem flörtölni a csaj, de én átlagos vagyok vele, akkor semmi probléma nincsen, kijövünk a boltból és csak megbeszéljük, hogy mennyire érzéketlen nők is vannak.

2019. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és igen, bevallom, néha én is féltékenykedek ilyen szitukban.

De ahelyett, hogy ordítva-veszekedve nekiállok hisztizni mint egy ovis, megkérdezem, hogy honnan ismeri, ki ő.

K o m m u n i k á c i ó :)


Mindent megtud oldani, ha higgadtan és tisztán átbeszélitek a kis félreértéseket.

20L

2019. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!