Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paromnak gyereke van a multjab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paromnak gyereke van a multjabol, hogy fogadjam el hogy a multja, a volt kapcsolata a mindenapjaink resze legyen?

Figyelt kérdés

Van egy parom fel eve, neki van egy egyeves fia. Volt egy par estes kapcsolata egy lanyal es igy alakult.

Valalta a gyereket, heti egyszer megy latogatni segit amiben kell stb.

En probalok hozzaszokni es ezzel hogy latogatja vagy szalad ha beteg stb semmi gondom nincsen, de hogy a lany minden nap hivja ot csak ugy sokszor ok nelkul nagyon zavar.

Ugy erzme mintha a volt baratnoje is az eletunk resze lenne, nem eleg hogy megkell szoknom hogy van a fiu, meg azt is hogy jelen van a volt baratnoje is.

Fogalmam sincs hogy hogyan tudnak ezen valoztatni, hogy ne zavarjon.

A fiu (26) hosszutavra tervet, eskuvot szeretne ha rajta mulna mar holnap, de en keptelen vagyok igy tevezni vele jelenleg. Olyan minha "ket elete" Lenne.


Aki hasonlo szituacioba van hogy szokott ehez hozza? Vagy ember fuggo, valakit nem zavar valalit igen?

Erdemes idot adnom a dolognak vagy nem fog bennem ez valtozni pozitivan?



2019. aug. 27. 20:34
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
73%
Ha nem tudod őt ezzel együtt elfogadni akkor keresned kell mást. A gyerek az élete része, a párod egy része. Vagy elfogadod és így szereted vagy továbblépsz és keresel balaki mást.
2019. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A gyereket eltudnam, de mivel ok masik varosba vannak, ilywnkor ottalszik egyhazba a volt "baratnojevel" Stb. Ezt pedig nem tudom hogy hogy tudnam.

Nem gondoltam hogy ez ilyen:/

2019. aug. 27. 20:51
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem is ilyen. A gyerek miatt nem kellene egy házba aludni. Szerintem jogosan vagy bizalmatlan, úgymond féltékeny, én is az lennék. S nem balek. Én nem terveznék vele hosszútávon, nem éri meg.
2019. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

A csapnivaló helyesírásod nem zavar?!


Nincs két élete, van egy fia, akiről gondoskodik, és emiatt kommunikál a szülőtárssal. Ha ezt nem tudod tolerálni, kár erőltetni.

2019. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Nincs két élete??? Hol az egyik nőnél alszik, hol a másiknál! Ja, van akinek ez belefér.
2019. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Multheten csinaltatott egy felsot szulinapomra a nevemel, egyett maganak az ovevel hogy egyutt hordjuk. Vett egyet a fianak is. A volt baratnoje pedig olyan vitat rendezett fele hogy o nem kapott.

Egyen ruhaba harmaba setaltatnak a fiut mint egy csalad? Nagyon zavar.

Szornyeteg vagyok vagy mi baj velem? Nalunk nem ilyen volt. Apa jot hetvegen elvitt majd hazahozott este es ennyi.

2019. aug. 27. 21:01
 7/28 anonim válasza:
71%
1. vagyok. Veled semmi baj nincs és nem vagy szörnyeteg. Én sem viselném ezt jól, de ez akkor is a párod része. Én személy szerint lépnék, mert nem látnék más megoldást.
2019. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A karäcsonyok amugy milyenek?
2019. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Azt meg nem tudom.

Ugy erzem hogy nem egy fia anem egy csaladja van. De akkor en mit csinalok itt?

Elvileg en vagyok a lany akit szeret, akivel egyutt el, akire var hogy vegre igent mondjon neki, meg is ugyerzem hogy csak masodik lehetek es ha egynap csaladunk lenne az is azlenne. Nem tudom.

Probaltam megszokni, elfogadni eskuszom.

De mindenap hivja a lany, sokszor semi koze a gyerekhez de minden nap.

2019. aug. 27. 21:20
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát a pólós történetből az jön le, hogy téged zavar a gyereke és nem tudod elfogadni őt sem.Az anyja már csak egy plusz adalék, bár le kellene ülnöd a pároddal és elmondani neki, hogy téged ebben az egészben mi zavar, mármint a mindennapos telefonok és legfőképp, hogy ott alszik velük.Viszont én benned se látom a nyitottságot a gyerek felé.Szóval szerintem ez halott ügy.Páromnak két gyereke volt, már kezdésnél megbeszéltük nekem mi fér bele és hogy egyezik e ez az ő egyességükkel, hogy mi alapján láthatja a gyerekeket.Viszont rugalmasságot kívánt minden helyzet, mert nem minden úgy volt ahogy elképzeltük.Nekem nem okozott gondot elfogadni, hogy ez a helyzet.Sok mindent tök jól meg tudtunk oldani és a mai napig ez megy, pedig van már közös gyerekünk is.
2019. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!