Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés? (lent)

Figyelt kérdés
Barátommal boldog párkapcsolatban élünk 7 hónapja. Minden rendben van köztünk, remekül megvagyunk. Mindent megtesz a barátom értem, imád és érzem is. Mielőtt összejöttünk nem volt 1 évig barátnője. Volt neki kicsit több mint 2 évig egy barátnője. Mostanában a lány akar találkozni a barátommal, meg megmondta neki, hogy ő újra kezdte volna. Persze barátom azt mondja, hogy semmi pénzért nem jönne össze már vele, de engem nagyon idegesít. Féltékeny vagyok rá, pedig nincs rá okom. Nem bírom ki, hogy ne nézzem meg a lánynak az adatlapját rendszeresen. Tudom, hogy én kellek a barátomnak de mégis rettentően idegesít. mit tudok csinálni, hogy elmúljon?
2010. júl. 13. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal. Kérdezd meg, hogy ugye tényleg nem akar vele semmit. stb... szerintem ő tud csak olyat mondani amitől megnyugodnál :)
2010. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
idővel elmúlik!
2010. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem akar. Beszéltünk is már erről, mondta, hogy én vagyok neki a mindene, semmi pénzért nem hagyna el, soha nem fog megcsalni, én leszek a felesége.. és még sorolhatnám.
2010. júl. 13. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne parázz. Ha sokat rágódsz ezen akkor azzal fogod elrontani.
2010. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AZ ADATLAPJÁT ? basszus... AH én is arra izgulok ha egy csajnak látom az adatlapján: HÁNY ÉVES VAGY ? AHHH


Már nem azért de szerintem kvára nem foglalkozz egy "adatlappal" vagy mit kezdesz ott ? lolz


Beszélj vele, ja, am miért mit tudsz mást csinálni ? utálom az ilyen kérdéseket

2010. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!