Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna erre reagálnom? Mit tettél volna a helyemben? Fontos! (lent. )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. a barátom 25.több mint 2 hete vagyunk együtt.ő azt mondta szeret. és sokáig nem engedtem még csak azt sem hogy megcsókoljon.de nála voltam( megbeszéltük hogy nem sietünk.) és én nem szerettem volna még semmit.mert még korai. nem is történt.annyi volt hogy "pettingeltünk" úgy hogy mindkettőnkön volt ruha.csak annyira beindult.és nem tudtam mit tegyek.lelassultunk és észre vettem hogy rosszul esik hogy előtte pár percel beszéltük meg hogy nem sietünk. ti hogy reagáltatok volna? (már nem vagyok szűz.)
2010. júl. 14. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegében álszentség, amit művelsz, mert nem vagy szűz te is kívánod, ha már a pettingig eljutottál, bár csak ruhán át. Viszont azt is megértem, hogy nem akarsz egyből lefeküdni vele, hanem érezni akarod, hogy szeret, és nem csak azért kellesz neki.
2010. júl. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartsd magad ahhoz, amit egyszer kijelentettél.
2010. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát édes lányom ez bizony elég gáz.

ja és a pasi nem véletlenül van ennyivel fiatalabb csajjal. hát a szex, az szex. De nyugi, te se életed szerelmét találtad meg, csak baromi menő az idősebb pasi.

Szóval őszinte gratuláció mindkettőtöknek :)

2010. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Már Nem Szűz Kislány!

ekkora sz*r kérdést már!

Gondolkodj.

Mit akarhat egy 25 éves egy 16 éves kislánytól?Semmit.De egy jó d*gást simán elér.Maximum vár egy pár hetet,és az övé leszel.Álszent vagy valóban.

2010. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!