Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellett volna reagálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna reagálnom arra h ha a legjobb barátomat visszakell utasítanom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi barátom,akivel nagyon jóban vagyunk. Egyik este valahogy eljutottunk a szex témához msn-en.Megbeszéltük h mivel semelyikőnknek nincsen senkije, ezért okozhatnánk egymásnak egy kis testi örömet. Csak az a baj h ő azt nem tudja h én teljesen, és visszavonhatatlanul belészerettem. Persze én rávágtam h rendben csináljuk. Csütörtökön találkoztunk és mikor már ott tartottunk h elkezdjük a smárolást hírtelen rájöttem, h ha most ezt megteszem mégjobban beleszeretek, és akk soha nem fogok kigyógyulni belőle. Persze h még bonyolultabb legyen a helyzet elmondom h ez a pasi a legjobb barátnőm volt pasija. És akk elmondtam neki h ezt nem csinálhatjuk. Mikor elmondtam neki elakartam fordulni, de ő megfogta az állam és megcsókolt. Én eltoltam magamtól, erre meg megkérdezte h mi a bajom, hiszen megbeszéltük. És csak annyit mondtam h nem tom megcsinálni. Persze ez neki nem volt elég és tovább kérdezősködött, de én nem mondtam semmit. Mit mondhattam volna neki??? Azt h teljes szívemből szeretem, és h soha nem fogom elfelejteni??? Nem tom h h reagált volna rá, de nem hiszem h túl jól, mert már kb 3 és fél éve nagyonjóban vunk.

szerintetek mit kellett volna tennem?

és ezek után mit kezdjek a "barátságunkkal" ????

kérlek segítsetek.


2011. jan. 31. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
élvezzétek a szexet. ne parázz.
2011. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bizony, ne haragudj megijedtem, hogy elveszítelek ha megtesszük, de szeretném, megpróbáljuk. 3,5 nagyon jó barátok + szex és komoly kapcsolat lehet az eredmény.
2011. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég, hogy egyesek miken nem tudnak parázni.

Nyugodtan feküdj le vele, először is neked is csak jobb lesz, másodszor is hidd el olyan nincs, hogy örökre szerelmes vagy vkibe, harmadszor is miért nem jössz vele össze, vagy mittomén maradhattok sexfriend-ek, ha le akar veled feküdni, akk biztos bejössz neki...

2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én szívem szerint már rég lefeküdtem volna vele, és ha rajtam múlna már rég járnánk, de ott van a legjobb barátnőm, aki ha ezt megtudná,tuti h egy életre megutálna(, bár megértem)Nem tom h mit csináljak.
2011. jan. 31. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Szexeljetek és szeresd. A legjobb barátnődnek meg mondd meg hogy cserébe ő is összejöhet bármelyik exbarátoddal.
2011. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez azért nem hiszem h beválna :D
2011. jan. 31. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha barátnő... ha nem csak azért mozgat a pali, mert az ővé volt... Szerinted mit válaszolna, ha megkérdeznéd, hogy a boldogságotok útjába áll-e azzal, hogy örihari, ha összejössz vele? Ők a múlt, te Ti lehettek egymásnak a jövő.
2011. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat.

megpróbálom, és rem sikerülni fog :D

2011. febr. 1. 00:12
 9/11 anonim ***** válasza:

ha igazi barátnő megérti..ha nem..

am sztem lehet hogy ő is szeret téged, ezért javasolta ezt, de csak ilyen formába merte h "csak" sex..de ha barátok vagytok, és sexelne veled..sztem az az ő részéről is lehet több...

2011. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom...Nálunk barátommal így kezdődött az egész...vagy 3 évig ő volt a legjobb barátom de olyan mértékben,hogy ha ruhát kellet vele vennem...bevásárolni..szerelmi ügyek...szal minden..csak egyszer volt egy jó kis iszogatós házibuli ott többet ittunk és egymásba gabalyodtunk...Nekem az volt a fura ,hogy egyáltalán nem éreztem,hogy hibát követtem volna el...és még jó is volt...aztán persze volt egy hónapos huza-vona ,hogy de csak barátok vagyunk..de nem..ezek után már nem lesztek barátok..vagyis mi nem lettünk...2,5 éve együtt vagyunk...nem rág költöztünk össze külföldön minden szép és jó:)

Én azt mondom át kell gondolni...mert ha megtörténik barátok már nem lesztek...


21/L

2011. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!