Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik illetve lehet e olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Létezik illetve lehet e olyan pislákoló tűz a következő jelenség ami akár egy 2006 őszéhez hasonló eseményhez vezethet?

Figyelt kérdés
Rengeteg társnélküli magányos férfi van aki akárhogy próbálkozik senki sem szeret. Na most ehhez még hozzájön az új gumijogszabály ha valaki aki bárkinek tetszik szinte egy kedves vers küldésével is zaklató lehet. A nők igényeinek növekedéseivel ez az embertömeg egyre nagyobb lesz, mármint egyre többen maradnak társ nélkül és ez tipikus magyar jelenség kezd lenni. Már most nagyon súlyos a helyzet, ha most még nem is, de pár éven belül kinőheti magát ez a jelenség akár egy társadalmi problémává? Lehet a nemzeti ellenállás következő állomása ennek a problémának az akut felszínre kerülése vajon.
2019. szept. 3. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Annak ellenére ,hogy a kérdésed nagy része eléggé kifordít egy valós problémát,de nyomokban tartalmaz némi igazságot.

Az tény,hogy egyre nehezebb a társkeresés ez pedig gazdasági,társadalmi és kulturális hatások miatt van.Itt alapvetően a gazdaságin van a hangsúly.

2019. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Linkeljen már valaki erről a gumijogszabályról valami hiteles forrást. Biztos én nem vagyok képben.
2019. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Miből gondolod, hogy tipikus magyar? Ez a jelenség a világon szinte mindenhol megfigyelhető
2019. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te mit szívsz, de ha ingyen adnád se kérnék belőle. Szeretem amikor valaki próbál hatalmas megmondomatutit filozófus lenni a gyk-n megforduló értelmiség társadalmi színtűre való általánosításával. El hiheted magyarországnak nagyobb gondjai vannak mint a magadfajta szerencsétlen nyafogós kisfiúk. A csúnya néniknek olyan magasak az elvárásaik, hogy te alapjáraton teljesen tökéletes fiúcska ha belegebedsz se tudsz megfelelni? Jaj szegénykém, együtt érzek....Az írásod alapján én inkább azt mondanom hasznosabb lenne magadba nézni, de hát igen...Mást hibáztatni mindig könnyebb ennél, nem hibáztathatlak érte.
2019. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Más gondjai is vannak az országnak ez igaz, de ez sem kisebb súlyú.
2019. szept. 3. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kétlem hogy olyan tömegek lennének Magyarországon akiknek ez tényleges probléma hogy ebből társadalmi szintű gond legyen. Legalábbis az ismerőseim között 2 ilyen fiút/férfit ismerek. Az egyik tényleg rendes srác és nem éli meg olyan drámának mint az itteniek a másik pedig labilis nehéz jellem jövőkép nélkül. Hogy őszinte legyek mindenki szerencsésebb úgy hogy nincs párja. Elég sok ismerősöm van szóval bár nem mondom hogy az én ismerősi köröm az országos átlag de ha tényleg 80-20 szabály és hasonlók lenne akkor nekem is több ilyen ismerősöm lenne.
2019. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi volt 2006 őszén?
2019. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted ha valakinek túl magasak az igényei és nem talál magának párt az előbb utóbb elgondolkodik azon, hogy lehet túl nagy igényei vannak. Az az elképzelés amit te állítasz elképzelhetetlen. Nyilván ha van olyan aki megfelel az igényednek minek adnád őket fel? Ha tényleg az lenne amit te mondasz, hogy irreális igényeik vannak a nőknek az azt eredményezné, hogy kénytelenek lennének lejjebb adni belőle, hogy párt találjanak, ergo ez pozitiv irányban módosulna és több pár lenne. No meg egyébként is mit vársz? Hogy majd állambácsi megmondja a nőknek, hogy kötelező Pistikével is összejönni, mert neki nem jut nő? Nevetségesnek tartom hogy a saját egyéni szenvedésedet társadalmi problémának titulálod. Persze szar lehet, de ahogy jóanyám mondta semmi sem történik ok nélkül, szóval ne játszt a szegény szerencsétlen sértettet akit a nők alaptalanul semmibenéznek. Magyarország nem azért hanyatlik mert neked nem jut nő hanem mert ilyen országba, ilyen feltételek mellet az emberek nem mernek gyereket vállalni. Bármennyire is jól esik azt gondolni nem miattad csökken a népesség...
2019. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:
90%

Fel tudnal irni 3 kovetelest egy tablara, amivel tomegeket tudnal vonzani egy tuntetesre? Kivancsi vagyok mi lenne az. Egy ilyen "tarsadalmi problemanal" meg "nemzeti ellenallasnal" biztos kell lennie ilyennek. Koszi.


Ui: Az uljenek a fiuk olebe a lanyok, az masnak a szellemi termeke.


43F

2019. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

#7 Fülkeforradalom, ill. utcai zavargások.


A kérdéshez: úgy érzem több dolgot eléggé összemostál. Nem lesz ilyen, mert egyáltalán nem súlyos a helyzet itthon. Ha az is lenne, nem lenne életszerű a reakció, mert nem így reagálna rá egy társadalom. Nem menne ki tüntetni és tereket, utcákat zúzni, mondván miért nincs p*nci, adjatok. Az lenne ami jelenleg is zajlik, egyre jelentősebb rétege a férfiaknak elkezdett elzárkózni a komolyabb kapcsolatoktól (vagy egyáltalán a nőktől) és magukra koncentrálnak. Nem akarnak játszmázni, nem akarnak papucsok lenni. Erre a nők egy rétege eljátssza ugyanezt, amit nem nehéz beleépíteni az eddig is elférfiasodott viselkedésükbe - csak pár év múlva jön a koppanás, jelez a biológiai óra és megkezdődik a kaparás. De még egyszer, ez egy elenyésző réteg itthon, Amerikában viszont van jelentősége. Ott a baloldali figurák azonnal kicsinálnak és kiírnak a társadalomból, ha pl. az ápolót a nőkkel azonosítod, mert milyen lealacsonyító szexista gyökér vagy már, férfiak is lehetnek. Ennek a következménye nem utcára menetel lett, hanem olyan populista barmok, mint Trump és hasonlók felemelkedése, akik ezeknek a folyamatoknak az ellenreakciói. Még aki rühelli is őket, rájuk fog szavazni, mert elege van a baloldali hisztiből és túlérzékenységből, hogy tizedmásodpercek alatt leszel tömeggyilkos szintjén kezelve, ha valami nekik nem tetsző dolgot gondolsz (ezzel teljesen elmosták azt a határt is, hogy ki bunkó és szexista, és ki nem - mert mindenki az, aki nem azt mondja amit ők akarnak).


Azt jósolják, hogy a nők és a férfiak távolodásának inkább a szexrobotok és a virtuális valóság lesz a "megoldása".

2019. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!