Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a domináns nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a domináns nőkre olyan furcsa hatással a szerelem?

Figyelt kérdés

Exem elég domináns, bunkó nő volt (ezt ő is megmondta magáról). De mikor együtt voltunk, kicsit olyan volt, mintha a szolgám lett volna. Nem engedte, hogy elmosogassak, kiszolgált, szexben azt tehettem vele amit akartam stb. Niután szakítottunk, újra bunkó stb lett velem, mint amilyen más pasikkal az.


Most akkor a szerelem még a legkeményebb nőket is megbolondítja?


2019. szept. 6. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Még valami: az nem érv, hogy "valójában nem is volt donináns". Jól tudom ugyanis, hogy más pasikkal mire képes pl. szexben abszolút alázza őket.
2019. szept. 6. 12:03
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha te nagyon szerettél volna mosogatni, szinte könyörögtél érte, és ő nem engedte, akkor továbbra is domináns volt nem? :) A nem domináns általában megengedi a többieknek amihez épp kedvük van.
2019. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha ég és föld, hogy valaki hogy viselkedik az ágyban és a való életben.


Én pont az ellentéte vagyok: a valóságban nagyon félénk, szorongós, önbizalomhiányos lány.


Az ágyban egy domina. Meg is pofozom (persze nem úgy, hogy a feje lerepül) ha nem engedelmeskedik :)

Én vagyok a főnök.


Azért, mert ezt mindketten szeretjük. Ha neki nem tetszene, akkor nem csinálnám.

2019. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A szex megváltoztatja a nőket. Később ha nincs elég, akkor házisárkányok lesznek. Sőt változó korban jobb ha menekülsz előlük!
2019. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 A te feleségeddel volt ez? Idősebb vagy nála sokkal? Vagy valamelyikőtök meghízott? Vagy impotencia? Mi volt a gond nálatok?
2019. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a hétköznapokban elég határozott vagyok, de párkapcsolatban igenis szeretek "gyenge nő" lenni, a szexben kifejezetten szubmisszív vagyok. Olyan pasira vágyom, akinek tetszik az, hogy egy határozott nő önként alárendeli magát neki.
2019. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem, 48 éves korára hőhullámai lettek, gyakran fáj a feje és mindene. Nem tehet róla, valaki hamarabb megkapja ezt a betegséget. Ezáltal ingerült lesz, nem nagyon akar már szexelni, ez egy betegség, lehet holnapra már agyvérzést kap. Sajnos sokan nem ismerik milyen borzasztó lehet ez. Nekem beszél róla, elmondása lapján tényleg rossz lehet. Kifordult önmagából.
2019. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, sok idős nő van a rokonságban, barátok szülei között és még senkinek nem volt ilyen. Jó a kapcsolatuk a férjükel, aranyosak együtt. Most hirtelen kb vagy 10 ilyen idősebb pár eszembejut. Kb egyidősek a férjükkel. Semmi bajuk, szeretik egymást látszólag legalábbis... Nyugodtabbak is mint régebben. Ennyire csak nem tudják megjátszani, süt róluk a kiegyensúlyozottság. Nem szednek semmit, mondjuk, kertészkednek az lehet hogy hatásos.
2019. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!