Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa, hogy 2 hét együttj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy 2 hét együttjárás után csókolt meg először a barátom, pedig 23 éves?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, olvasta itt azt a kérdést, hogy mi kiakasztó van azon, hogy nem fekszenek le a párok addig, amíg nincs esküvő?
2018. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez a normális.
2018. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi ebben a furcsa?
2018. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Én ahhoz vagyok szokva, hogy az első randin van már csók, ha bejövünk egymásnak. Esetleg a másodikon, ha mondjuk az első randi valamiért rövid volt. Úgy, hogy a szex attól függetlenül akár történhet 1 hónappal később is és hogy nem vagyok ribi, hanem kapcsolatot keresek.


24/N

2018. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

vegre egy olyan pasi akinek nem ez az elsödleges!!

örülj neki h tenyleg magadert kellesz neki

en a ferjemmel 1 honapja randoztunk mikor megtörtent az elsö csok

es ra 1 honapra feküdtünk csak le egymassal

en imadtam ezert h nem eröltette es kivarta a legjobb

pillanatot az elsöre köztünk amire ha visszagondolok hmmm feltud tölteni😊

2018. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2 hét alatt hány 1,5óránál hosszabb randi volt?? Te miért nem csókoltad meg? Vagy szájjal miért nem kényeztetted:))). Tapasztalatlan és vagy félénk.
2018. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6:


Jaja, azért nem mindegy hogy hány randi volt. Olyan is van, hogy csak heti egyszer tudtam valakivel találkozni, meg olyan is, hogy valakivel 8 nap alatt 4 randim volt (vasárnap-kedd-csütörtök-vasárnap). Önmagában a két hét nem jelent semmit.

2018. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a furcsa.

Ha te máshoz szoktál, vagy magas másként csinálod, akkor ez furcsa. Az sem mellékes, mire vágysz, mivel a vágyaid erősen torzítják észlelésedet és ítéleteidet.

A tanulság az, hogy ebből is tanulhatsz, azaz jobban megismerheted a párod. A jó kapcsolat alapja, pedig az, hogy megismered és tudatosítod magadban, hogy milyen.

2018. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy komolyan vesz, meg akart kicsit ismerni. Talán ritka eset, de nem furcsa.
2018. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem furcsa lehet félénk egy kicsit
2018. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!