Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még helyrehozni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még helyrehozni ezt az egész kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sajnos egy hete vége lett egy kapcsolatomnak, miattam. Eléggé zűrös mostanában az életem,sok a problémám,és úgy éreztem,h nem tudom megadni a páromnak azt a szeretetet és törődést,amit legalább minimálisan megérdemelne... Ő egy borzasztóan jó ember. A gond az,h mikor szakítottunk,azt mondtam neki,azért,mert nem szeretem eléggé ahhoz,h együtt maradjunk...Nemtudom,miért így döntöttem,nagyon hülye ötlet volt. Érzem,h nagyon hiányzik,és szeretném helyre tenni a dolgot,de úgy néz ki nem sok esélyem van... Minden ellenem játszik, rengeteg dolog,amit itt hosszú lenne elmondani. Csak annyit mondott,h még szeret,de most hosszú ideig nem szeretne sem beszélni velem sem találkozni,mert akkor megint velem szeretne lenni,és az senkinek nem lenne jó... Tudnátok nekem segíteni? a kérdésem az lenne,hogy szerintetek helyre tudnám ezt valahogy még hozni? lenne esély rá? És ha igen,ti mit tanácsolnátok,hogyan? Nem kérek lecseszéseket sem kultúrálatlan válaszokat,ha lehet,és köszönöm mindenkinek,aki elolvasta és válaszolt is rá,normálisan...
2010. júl. 14. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem írjál neki valamilyen formában, a levelet hátha elolvassa és megbocsát.

2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig azt mondom, hogy egy kapcsolat se véletlenül ér véget. Az emberek nem változnak meg hirtelen és a helyzet se szokott egyik napról a másikra gyökeres fordulatot venni, tehát jó eséllyel ha újra összejöttök akkor a megkönnyebbülés elmúltával ugyanazon problémák jönnek majd elő. Márpedig így oda a boldogság. Nyilván igen, lehet folytatni ezt a kapcsolatot ha nagyon akarod, de hidd el, hogy szinte soha nem működik másodszorra ami elsőre nem működött. Nehezebb tovább lépni, de talán mindkettőtöknek ez a jobb.
2010. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi és bocsánat,nem voltam elég pontos... írtam neki smst, tegnap beszéltünk ilyen formán vmennyit,és akkor mondta,h nem szeretne most egy jó darabig találkozni velem, sem beszélni, ugye amiatt,amit a kérdésben leírtam... És mikor leírtam neki,h bár azt mondtam a szakításnál,h nem szeretem eléggé,ez nem igaz,arra már nem válaszolt,és azóta sem... Nem szeretném zaklatni az smseimmel,és még nem is tudom,mit kéne tennem,hogy helyrehozzam ezt az egészet...:(
2010. júl. 14. 14:01
 4/13 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Igazad van a problémák terén,de inkább csakis nekem voltak gondjaim,és azok is magammal... És emiatt nem is nagyon törődtem a párommal,és ez engem is zavart... És igen,könnyen lehet,h ez megint egy amolyan fellángolás, de úgy érzem,h nem...Nagyon hiányzik,és tudom,h késő,de annyira szeretném helyretenni a dolgokat..
2010. júl. 14. 14:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem is egy ideig hagyd most a barátod..

Addig is a gondjaidat próbáld meg vhogy megoldani!(Gondolom nem egyszerűek..)

És,ha már rendbe raktad magad vmennyire,és ő is akarja a beszélgetést,akkor találkozzatok,és nyugodtan mondd meg neki,hogy voltak gondjaid,de szereted és már minden rendbe van..meg h ne haragudjon :S

Am nem tudom,milyen jellegűek a problémáid,de ha a barátod tényleg nagyon szeret akk megérti,mit érezhettél..

(Ha pl. a családodba vannak problémák..)

Ezt tudtam írni..

Remélem megoldódnak a problémáid :)

2010. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

14:06-os vagyok..

Mikor én írtam,még senki se írt komit,szal lehet,h így már nem is érvényes amit írtam xD Bocsi.(nem olvastam még el,amit írtatok)

2010. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes újrakezdeni. A második válaszolónak igaza van, nem véletlenül lett vége. Ha miattad lett vége, akkor még nem vagy elég érett egy komoly kapcsolathoz, tehát várj még egy kicsit, próbálj egyedül, önállóan élni, aztán majd lesz más.
2010. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és megpróbálom mérlegelni a dolgokat...Remélem,még fogok kapni véleményeket, és tényleg köszi mindenkinek!!
2010. júl. 14. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hagyd pihenni egy kicsit, biztos nem esett neki rosszul, amit mondtál a szakításnál, akár úgy van, akár nem. Én se tudnék hirtelen mit lépni, ha a barátom ilyet mondana, utána pár nap múlva jönne azzal, hogy hiányzok neki, mégis szeret, stb. Nem tudnám eldönteni, hogy melyik az igaz.
2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsit várj, de akkor aztán tudja meg, h szeretnél visszamenni, ne hagyd csak úgy elmenni ezt a fiút.

Vannak akik éveket várnak egy ilyen pasira. Mint én is.

22/L

2010. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!